Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká cena Klatov

30. 11. 2009

12. VELKÁ CENA KLATOV V BENČPRESU 2009

Soutěž probíhala bez použití superdresů a ve sloučených kategoriích.

TONY FITNESS KLATOVY, 28. LISTOPADU 2009

Um. Jméno               Oddíl                                  Výkon       Wilks body

Váhová kategorie do 75 kg

1 Kopal Karel                         Olympia Březová                                155,0                 113,04

2 Vondráček Štěpán             KST Příbram                                       140,0                 100,23

3 Šalát Tibor                          SKST Litvínov                                      125,0                    98,64

4 Dolejš Martin                      Sokol Vejprnice                                  132,5                    96,72

5 Laczko Jakub                     KST Příbram                                        120,0                   90,32

6 Váňa Tomáš                      KST Příbram                                        120,0                    85,91

7 Kobliha Jan                        Sokol Žižkov Praha                             105,0                   84,82

8 Lorenc Jan                          Fitness Tony                                        102,5                   81,93

9 Pleskot Martin                    Klatovy                                                    110,0                  81,04

10 Illeš Martin                       Sokol Vejprnice                                     105,0                  76,80

11 Kohout Lukáš                 Sokol Vejprnice                                        92,5                  75,54

12 Kejha Jakub                    Fitness Tony                                          100,0                  70,04

13 Müller Filip                      Sokol Plzeň Karlov                                   80,0                  61,46

.-. Strnad Pavel                    Holýšov                                                      Disq                    0,00

Váhová kategorie do 90 kg

1 Ježek Tomáš                     KST Příbram                                           180,0                119,31

2 Paukert Miroslav               KST Příbram                                            182,5                116,51

3 Hruška Zdeněk                 Fitness Tony                                            165,0                106,19

4 Semín Miroslav                Olympia Březová                                       150,0                  99,02

5 Průša Filip                        KST Příbram                                               110,0                  73,69

6 Murárik Marcel                 SKST Litvínov                                              100,0                  69,39

7 Soběhart Karel                 Fitness Tony                                                 97,5                  67,21

.-. Paukert Roman              KST Příbram                                                 Disq                    0,00

Váhová kategorie do 110 kg

1 Havrlík Vladislav              KST Příbram                                                 217,5              130,73

2 Hejduk Tomáš                 KST Příbram                                                 215,0              127,26

3 Škrleta Martin                   Holýšov                                                          190,0               118,94

4 Kuřátko Zdeněk               Sokol Běloves                                              190,0               112,23

5 Doležal Jiří                       Fitness Tony                                                  172,5               108,09

6 Toman Petr                     Blatná                                                              152,5                  92,88

Váhová kategorie 110+ kg

1 Švec Michal                      Praha Čakovice                                            240,0                134,26

2 Demčák Pavol                Sokol Nymburk                                              220,0                128,10

3 Šoukal Jaroslav             Sokol Vejprnice                                              225,0                125,87

4 Šafář Martin                    Sokol Vršovice                                                205,0                117,93

Ženy - pořadí dle Wilkse

1 Steinerová Petra            Baník Meziboří                                                   72,5                 79,80

2 Szmigelová Jana           TJ Sokol Domažlice                                         72,5                 73,00