Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žebříčky kategorie RAW

Žebříček závodníků v silovém trojboji za rok 2014 v kategorii RAW
*** Ženy ***          
poř. jméno/ nar   oddíl trojboj Wilks  
Ženy do 57 kg          
1. Štaiglová Nikola/ 91   TJ Lanškroun 300,0 352,98  
2 Štěchová Hana/ 61   TJ Spartak Pelhřimov 252,5 300,47  
3 Barkóciová Nikol/ 97   TJ Sokol Lanžhot 242,5 297,01  
Ženy do 63 kg          
1. Gregoroá Lucie/ 87   XXtreme Arena Praha 312,5 337,25  
2 Kollrossová Sylva/ 88   TJ Baník Dobřany 267,5 308,72  
3 Obršlíková Kristýna/ 98   TJ Sokol Rosice 237,5 264,46  
Kat. do 72 kg          
1. Kladivová Pavla/ 84   XXtreme Arena Praha 418,0 411,81  
2 Lifková Miluše/ 84   TJ Baník Dobřany 285,0 283,80  
3 Šťastná Barbora/ 93   SK Zlobr Sedlčany 262,5 264,04  
4 Švadlenková Petra/ 92    SK Zlobr Sedlčany 252,5 256,08  
5 Ratmanová Veronika/ 87   XXtreme Arena Praha 245,0 243,97  
6 Mašková Jitka/ 68   TJ Sokol Lanžhot 225,0 232,38  
Ženy do 84 kg          
1. Lenďáková Lucie/ 90   XXtreme Arena Praha 300,0 290,43  
2 Koutňáková Martina/ 90   TJ Sokol Pohořelice 410,0 385,35  
3 Reifová Gabriela/ 86   TJ Spartak Chodov 330,0 310,16  
4 Takačová Hana/ 54   TJ Sokol Nymburk 402,5 358,90  
Kat. nad 84 kg          
1. Bocková Kristýna/ 93   TJ Baník Dobřany 275,0 236,96  
Ženy - absolutní pořadí        
1. Kladivová Pavla/ 84   XXtreme Arena Praha 418,0 411,81  
2 Koutňáková Martina/ 90   TJ Sokol Pohořelice 410,0 385,35  
3 Takačová Hana/ 54   TJ Sokol Nymburk 402,5 358,90  
4 Štaiglová Nikola/ 91   TJ Lanškroun 300,0 352,98  
5 Gregoroá Lucie/ 87   XXtreme Arena Praha 312,5 337,25  
6 Reifová Gabriela/ 86   TJ Spartak Chodov 330,0 310,16  
7 Kollrossová Sylva/ 88   TJ Baník Dobřany 267,5 308,72  
8 Štěchová Hana/ 61   TJ Spartak Pelhřimov 252,5 300,47  
9 Barkóciová Nikol/ 97   TJ Sokol Lanžhot 242,5 297,01  
10 Lenďáková Lucie/ 90   XXtreme Arena Praha 300,0 290,43  
11 Lifková Miluše/ 84   TJ Baník Dobřany 285,0 283,80  
12 Obršlíková Kristýna/ 98   TJ Sokol Rosice 237,5 264,46  
13. Šťastná Barbora/ 93   SK Zlobr Sedlčany 262,5 264,04  
14. Švadlenková Petra/ 92    SK Zlobr Sedlčany 252,5 256,08  
15. Ratmanová Veronika/ 87   XXtreme Arena Praha 245,0 243,97  
16. Bocková Kristýna/ 93   TJ Baník Dobřany 275,0 236,96  
17. Mašková Jitka/ 68   TJ Sokol Lanžhot 225,0 232,38  
*** Muži ***          
Kat. do 59 kg          
4 Kaňka Daniel/ 98   XXtreme Arena Praha 292,5 263,54  
Kat. do 66 kg          
1. Juříček Tomáš/ 92   TJ Loko Krnov 553,0 436,37  
2 Moore Jan/ 93   TJ Powerlifting Klatovy 502,5 401,14  
3 Skřinář Petr/ 94   SK Olymp Fit. Nový Bor 410,0 326,44  
4 Štoppl Martin/ 91   SK Fitness Gym Olomouc 405,0 320,84  
5 Hrubý Patrik/ 97   TJ Baník Sokolov 360,0 296,03  
6 Soukup Lukáš/ 80   TJ Sokol Vranovice 362,5 284,64  
7 Babinec Sergio/ 98   XXtreme Arena Praha 282,5 242,41  
Kat. do 74 kg          
1. Moore Jan/ 93   TJ Powerlifting Klatovy 520,0 403,31  
2 Michalíček Michal/ 87   TJ Baník Sokolov 550,0 397,54  
3 Švarcbach Dušan/ 75   SK Totzi Klášterec n/ O 535,0 387,44  
4 Sláma Martin/ 89   Sporting Apis Praha 525,0 384,03  
5 Šalát Tibor/ 76   SKST Litvínov 492,5 371,09  
6 Dřevojánek Pavel/ 91   TJ Sokol Těškovice 505,0 369,76  
7 Ježek Tomáš/ 60   KST FC Příbram 510,0 367,91  
8 Kružík František/ 92   KKST Jihlava 500,0 367,60  
9 Cabák Miroslav/ 91   SK Zlobr Sedlčany 480,0 367,05  
10 Svačina Petr/ 86   XXtreme Arena Praha 497,5 360,63  
Kat. do 83 kg          
1. Lacko Tomáš/ 82   TJ Svitavy 618,0 420,92  
2 Petrmichl Václav/ 89   Sporting Apis Praha 612,5 413,07  
3 Medek Vladimír/ 64   TJ Spartak Rokytnice 607,5 409,09  
4 Přibilík Ladislav/ 93   KST Kuřim 593,0 402,94  
5 Hoza René/ 93   TJ Sokol Těškovice 572,5 392,39  
6 Polák Ondřej/ 89   TJ Autobrzdy Jablonec n/N 585,0 392,18  
7 Oulehla Josef/ 92   SK Fitness Gym Olomouc 570,5 382,74  
8 Hejtmánek Marek/ 73   TJ Svitavy 570,0 380,48  
9 Štěpánik Milan/ 93   Sporting Apis Praha 540,0 370,44  
10 Dřevojánek Pavel/ 91   TJ Sokol Těškovice 515,0 362,97  
Kat. do 93 kg          
1. Válek Karel/ 80   SKP Sport Děčín 680,0 428,26  
2 Pavlovec Antonín/ 81   Colbert Club Vítkovice 670,0 423,10  
3 Balogh Emil/ 83   TJ Baník Sokolov 652,5 411,40  
4 Job Ladislav/ 87   Colbert Club Vítkovice 645,0 408,80  
5 Tuháček Zdeněk/ 86   TJ Kralupy 612,5 384,77  
6 Mařík Tomáš/ 75   TJ Autobrzdy Jablonec n/N 610,0 383,56  
7 Vizent Libor/ 84   TJ Sokol Pohořelice 602,5 379,64  
8 Lacko David/ 87   TJ Svitavy 590,0 375,59  
9 Novotný Lukáš/ 90   SK Power Fit. Ml.Boleslav 575,0 375,36  
10 Tomčák Lukáš/ 91   TJ Loko Krnov 580,0 372,18  
Kat. do 105 kg          
1. Vachulka Jan/ 78   TJ Baník Dobřany 735,0 443,20  
2 Rada Karel/ 73   Fitness club Staňkov 707,5 423,50  
3 Havrlik Ladislav/ 80   KST FC Příbram 690,0 415,65  
4 Novák Tomáš/ 90   Sporting Apis Praha 690,0 412,75  
5 Porteš Adam/ 95   TJ Olympia Zlín 635,5 388,67  
6 Binko Jan/ 78   TJ Svitavy 645,0 385,58  
7 Vizent Libor/ 84   TJ Sokol Pohořelice 610,0 381,67  
8 Brič Tomáš/ 91   TJ Sokol Nymburk 612,5 371,72  
9 Psota Jiří/ 62   Sporting Apis Praha 610,0 365,14  
10 Buchtík Petr/ 91   TJ Loko Krnov 572,5 356,26  
Kat. do 120 kg          
1. Demčák Pavol/ 77   TJ Sokol Nymburk 782,5 450,64  
2 Janák František/ 75   FC Bílina 715,0 411,05  
3 Prokop Michal/ 78   TJ Autobrzdy Jablonec n/N 680,0 392,42  
4 Pospíšil Radek/ 93   SKP Sport Děčín 670,0 391,21  
5 Macák Stanislav/ 77   SK Fitness Gym Olomouc 655,0 381,93  
6 Coufal David/ 80   OST Zbýšov 632,5 371,28  
7 Chvála Jiří/ 79   TJ Svitavy 632,5 366,85  
8 Klich Petr/ 95   TJ Kralupy 607,5 353,38  
9 Hrnčář Marian/ 79   TJ Baník Dobřany 595,0 351,46  
10 Čech Michael/ 94   TJ Sokol Vranovice 567,5 329,38  
Muži - absolutní pořadí        
1. Demčák Pavol/ 77   TJ Sokol Nymburk 780,0 449,20  
2 Vachulka Jan/ 78   TJ Baník Dobřany 735,0 443,20  
3 Balatka Leoš/ 87   TJ Sokol Nymburk 762,5 437,29  
4 Juříček Tomáš/ 92   TJ Loko Krnov 553,0 436,37  
5 Válek Karel/ 80   SKP Sport Děčín 680,0 428,26  
6 Rada Karel/ 73   Fitness club Staňkov 707,5 423,50  
7 Pavlovec Antonín/ 81   Colbert Club Vítkovice 670,0 423,10  
8 Liška Václav/ 92   Fitness Velké Opatovice 745,0 422,56  
9 Lacko Tomáš/ 82   TJ Svitavy 618,0 420,92  
10 Fučik Pavel/ 78   TJ Sokol Pohořelice 735,0 417,92  
11 Havrlik Ladislav/ 80   KST FC Příbram 690,0 415,65  
12. Petrmichl Václav/ 89   Sporting Apis Praha 612,5 413,07  
13. Novák Tomáš/ 90   Sporting Apis Praha 690,0 412,75  
14. Balogh Emil/ 83   TJ Baník Sokolov 652,5 411,40  
15. Janák František/ 75   FC Bílina 715,0 411,05  
16. Medek Vladimír/ 64   TJ Spartak Rokytnice 607,5 409,09  
17. Job Ladislav/ 87   Colbert Club Vítkovice 645,0 408,80  
18. Šos Luboš/78   TJ Kralupy 710,0 405,33  
19. Moore Jan/ 93   TJ Powerlifting Klatovy 520,0 403,31  
20. Přibilík Ladislav/ 93   KST Kuřim 593,0 402,94  
110. Primus Václav/ 48   TJ Spartak Pelhřimov 462,5 278,38  
Kat. nad 120 kg        
1. Lupac David/91   KST Jihlava 900,0 500,35
2 Balatka Leoš/ 87   TJ Sokol Nymburk 762,5 437,29
3 Liška Václav/ 92   Fitness Velké Opatovice 745,0 422,56
4 Fučik Pavel/ 78   TJ Sokol Pohořelice 735,0 417,92
5 Šos Luboš/78   TJ Kralupy 710,0 405,33
6 Prokop Michal/ 78   TJ Autobrzdy Jablonec n/N 670,0 384,71
7 Coufal Antonín/ 73   TJ Baník Dobřany 670,0 376,40
8 Pilík Tomáš/ 90   SK Zlobr Sedlčany 602,5 346,31
9 Maťha Michal/ 80   TJ Baník Dobřany 580,0 327,93