Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŹEBŔÍĆEK NEJLEPŚÍCH VÝKONŮ V TROJBOJI V ROCE 2011

Poř. Jméno a příjmení Oddíl Trojboj Wilks body  
*** Ženy ***        
-57kg        
1. Ježková Hana/ 74 KST FC Příbram 260,0 306,77  
2. Hyblerova Katerina/ 91 TJ Sokol Nymburk 252,5 293,00  
3. Štěchová Hana/ 61 TJ Spartak Pelhřimov 250,0 298,15  
-63kg        
1. Labidi Barbora/ 87 Dires lift Praha 395,0 425,21  
2. Szmigielova Jana/85 TJ Sokol Domažlice 362,5 389,37  
3. Kovrzková Markéta/ 93 SK Power Fit. M.Boleslav 350,0 378,63  
-72kg        
1. Hrabalova Jana/84 Fitklub Ludvík Praha 477,5 477,69  
2. Koutňáková Martina/ 90 TJ Sokol Pohořelice  438,0 427,88  
3. Kovrzkova Marketa/93 SK Power Fit. M.Boleslav 425,0 424,53  
-84kg        
1. Takacova Hana/54 TJ Sokol Nymburk 430,0 387,12  
2. Szmigielova  Jana/85 TJ Sokol Domažlice 420,0 407,50  
3. Koutňáková Martina/ 90 TJ Sokol Pohořelice  385,0  373,03  
           
***Muži***        
53 kg        
1. Kurečka Daniel/ 94 TJ Lokomotiva Krnov 330,0 323,17  
-59kg
1.  Šalat Tibor/ 76 SKST Litvínov 485,0 383,68  
2. Lorenc Jan/ 90 Powerlifting Klatovy 482,5 380,25  
3. Tvrdoň Bronislav, 71 Sokol Pohořelice  480,0  423,84  
- 66 kg        
1. Ruso Karel/65 TJ Sokol Nymburk 605,0 476,25  
2. Šalát Tibor/ 76 SKST Litvínov 480,0 377,36  
3. Lorenc Jan/ 90 Powerlifting Klatovy 475,0 374,84  
-74kg
1. Tkadlec Lukáš/ 89 SK Kuřim 662,5 487,07  
2. Švarcbach Dušan/ 75 Sporting Apis Praha 646,0 464,66  
3. Ruso Karel/ 65 TJ Sokol Nymburk B 612,5 462,56  
-83kg
1. Sedláček Jakub/88  ? TJ Spartak Rokytnice 790,0 529,81  
2. Štastny Martin/ 73 Dires lift Praha 725,0 486,04  
3. Tkadlec Lukáš/ 89 KST Kuřim 715,0 479,69  
4. Medek Vladimir/ 64 TJ Spartak Rokytnice 700,0 471,38  
-93kg
1. Hornik Jiri/78 Horník PWL klub Vejprnice 840,0 530,22  
2. Žák Marek/ 81 TJ Olympia Zlín 770,0 487,79  
3. Válek Karel/ 80 Sporting Apis Praha 770,0 483,71  
19. Novák Tomáš/ 90 TJ Spartak Pelhřimov 640,0 402,88  
24. Ptacek Josef/53 TJ Spartak Pelhřimov 610,0 384,17  
-105kg
1. Theuser Petr/ 61 TJ Svitavy 860,0 527,69  
2. Brabec Martin/ 75 Sporting Apis Praha 837,5 502,66  
3. Sršen Jaromír/ 74 TJ Sokol Nymburk 795,0 487,81  
15. Máška Josef /55 TJ Spartak Pelhřimov 732,5 439,21  
26. Novák Tomáš/ 90 TJ Spartak Pelhřimov 680,0 412,35  
41. Primus Václav /48 TJ Spartak Pelhřimov 552,5 332,44  
-120kg
1. Sarik Tomas/75 KST Jihlava 1000,0 575,98  
2. Krejča Zbyněk/75 TJ Sokol Nymburk 917,5 532,02  
3. Demcak Pavol/77 TJ Sokol Nymburk  895,0 516,98  
20. Svoboda Roman, 73 TJ Spartak Pelhřimov  725,0  429,42  
41. Primus Vaclav/48 TJ Spartak Pelhrimov 507,5 301,96  
+120kg
1. Spingl Milan/80 TJ Sokol Nymburk 1072,5 595,21  
2. Hejda Miroslav/ 78 TJ Olympia Zlin 910,0 517,69  
3. Demcak  Pavol/77 TJ Sokol Nymburk 900,0 517,39  
           
Nejlepší ženy v trojboji podle Wilkse      
1. Hrabalova Jana/84 Fitklub Ludvík Praha 477,5 477,69  
2. Koutňáková Martina/ 90 TJ Sokol Pohořelice  438,0 427,88  
3. Labidi Barbora/ 87 Dires lift Praha 395,0 425,21  
           
Nejlepší muži v trojboji podle Wilkse      
1. Spingl Milan/80 TJ Sokol Nymburk 1072,5 595,21  
2. Sarik Tomas/75 KST Jihlava 1000,0 575,98  
3. Krejča Zbyněk/75 TJ Sokol Nymburk 917,5 532,02