Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žebříčky 2014 - trojboj

Žebříčky závodníků v silovém trojboji za rok 2014    
Ženy do 57 kg          
p. jméno   oddíl trojboj   body
1. Štaiglová Nikola/91   TJ Sokol Rosice - A 402,5   468,99
2 Bánovská Eva/ 71   TJ Olympia Zlín 355,0   421,36
3 Kollrossová Sylva/ 88   TJ Dobřany - B 282,5   332,39
4 Štěchová Hana/ 61   TJ Spartak Pelhřimov 257,5   310,83
5 Barkóciová Nikol/ 97   TJ Sokol Lanžhot 250,0   306,20
             
Absolutní pořadí ženy        
p. jméno   oddíl trojboj   body
1. Štaiglová Nikola/91   TJ Sokol Rosice - A 402,5   468,99
2 Koutňáková Martina/ 90   Colbert Club SSK Vítkovice - A 455,0   433,25
3 Takacova Hana/54   TJ Sokol Nymburk 473,0   428,98
4 Szmigelová Jana/ 85   TJ Sokol Domažlice 442,5   427,59
5 Bánovská Eva/ 71   TJ Olympia Zlín 355,0   421,36
6 Drabálková Michaela/89   Sokol Nymburk - C 388,0   417,22
7 Kladivová Pavla/84   XXtreme Arena Praha 410,0   409,92
8 Zazvonilova Marcela/71   TJ Baník Dobřany 362,5   396,63
9 Krčmářová Alena/ 75   TJ Sokol Nymburk 377,5   360,40
10 Hyblerová Kateřina/ 91   TJ Sokol Nymburk 317,5   348,84
11 Reifová Gabriela/ 86   TJ Spartak Chodov 362,5   344,04
12 Kollrossová Sylva/ 88   TJ Dobřany - B 282,5   332,39
13. Švadlenková Petra/92   SK Zlobr Sedlčany 310,0   323,39
14. Obršlíková Kristýna/ 98   TJ Sokol Rosice 282,5   312,53
15. Štěchová Hana/ 61   TJ Spartak Pelhřimov 257,5   310,83
16. Barkóciová Nikol/ 97   TJ Sokol Lanžhot 245,0   306,35
17. Gregorová Lucie/87   XXtreme Arena Praha 272,5   299,59
18. Lenďáková Lucie/90   XXtreme Arena Praha 302,5   292,85
19. Nucová Helena/ 91   TJ Sokol Pohořelice 275,0   281,57
20. Mašková Jitka/ 68   TJ Sokol Lanžhot 252,5   265,50
             
Muži do 66 kg          
p. jméno   oddíl trojboj   body
1. Juricek Tomas/ 92   TJ Loko Krnov 630,0   494,67
2 Ruso Karel/ 65   TJ Sokol Nymburk 582,5   458,36
3 Moore Jan/ 93   TJ Powerlifting Klatovy 575,0   457,24
4 Daňo Milan/ 83   TJ Sokol Nymburk 545,0   430,06
5 Malina Pavel/ 60   Colbert club Vítkovice 490,0   388,28
6 Štoppl Martin/ 91   SK Fitness Gym Olomouc 462,5   366,39
7 Pavlíček Jan/ 97   TJ Loko Krnov 392,5   308,19
8 PEŃÁZ Radek /87    TJ Sokol Rosice - B 360,0   293,58
9 Hrubý Patrik/ 97   TJ Baník Sokolov 360,0   289,66
10 Šinplář Filip/ 96   TJ Sokol Těškovice 312,5   276,84
             
Muži do 74 kg          
1. Švarcbach Dušan/ 75   SK Totzi Klášterec n/ O 630,0   456,68
2 Rösler Marcel/ 76   TJ Sokol Nymburk 620,0   449,00
3 Michalíček Michal/87   TJ Baník Sokolov 610,0   442,62
4 Čelůstka Vítěslav/ 84   TJ Olympia Zlín 587,5   449,79
5 RUSO Karel /65   Sokol Nymburk - B 585,0   441,32
6 ŠALÁT Tibor /76   SKST Litvínov - A 555,0   413,19
7 Brázda Ivo/ 71   TJ Sokol Rosice 570,0   410,00
8 Rajzl Robert/ 94   TJ Olympia Zlín 565,0   407,99
9 Kovařík Petr/95   TJ Spartak Chodov 565,0   407,59
10 SLÁMA Martin /89   Sporting Apis Praha - B 547,5   396,88
             
Muži do 83 kg          
1. Žák Marek/ 81   TJ Olympia Zlín - A 770,0   524,44
2 Pavliš Tomáš/ 93   TJ Olympia Zlín  770,5   520,78
3 Medek Vladimír/ 64   TJ Spartak Rokytnice n/ J 697,5   468,30
4 Švarcbach Dušan/ 75   SK Totzi Klášterec n/ O 650,0   461,89
5 Lacko Tomáš/ 82   TJ Svitavy  680,0   461,38
6 Pláteník Pavel/ 74   TJ Sokol Vranovice 665,0   447,15
7 Oulehla Josef/ 92   SK Fitness Gym Olomouc 647,5   442,37
8 Hruška Zdeněk/86   TJ Powerlifting Klatovy 640,0   430,98
9 Petruj Lukáš/ 94   TJ Baník Dobřany 617,5   428,48
10 Gyömber Ondřej/ 90   SK Zlobr Sedlčany 605,0   426,04
             
Muži do 93 kg          
1. POLES Tomáš /80   Colbert Club SSK Vítkovice - A 745,0   476,64
2 Pavlovec Antonín/ 81   Colbert club SSK Vítkovice 747,5   469,58
3 Greguš Milan/ 68   TJ Loko Krnov 745,0   469,42
4 Prášek Jiří/ 89   SK Zlobr Sedlčany 735,0   462,17
5 Patočka Václav/ 77   TJ Sokol Rosice 720,0   453,46
6 Sekot Michal/ 61   LKM Plzeň 715,0   451,41
7 Vizent Libor/ 84   TJ Sokol Pohořelice 700,0   440,86
8 Tůma Roman/ 71   Sporting Apis Praha 690,0   433,46
9 Zerzánek Libor/ 84   TJ Svitavy - A 672,5   426,96
10 Murárik Marcel/92   SKST Litvínov - A 670,0   425,12
33. Ptacek Josef/ 53   TJ Spartak Pelhřimov 545,0   343,60
             
Muži do 105 kg          
1. Hejda Miroslav/ 78   TJ Olympia Zlín  857,5   513,29
2 Srsen Jaromir/74   TJ Sokol Nymburk 822,5   506,66
3 Theuser Petr/ 61   TJ Svitavy 837,5   504,06
4 SOBOTKA Filip /93   KST Jihlava - A 820,0   491,51
5 VACHULKA Jan /78   TJ Dobřany - A 800,0   479,68
6 NOVÁK Tomáš /90   Sporting Apis Praha - A 780,0   471,20
7 Rada Karel/73   Fitness club Staňkov 780,0   469,06
8 BILLY Luboš /70   Sokol Nymburk - B 767,5   465,95
9 Selinger Milan/ 84   KKST Jihlava 775,0   464,54
10 KRČEK Michal /78   TJ Olympia Zlín - A 765,0   461,44
51. Primus Václav/ 48   TJ Spartak Pelhřimov 482,5   289,93
55. Hromas Frantisek/47   TJ Spartak Pelhřimov 370,0   223,96
             
Muži do 120 kg          
1. ŠÁRIK Tomáš /75   KST Jihlava - A 920,0   530,76
2 Sobotka Filip/93   KST Jihlava 915,0   530,29
3 HEJDA Miroslav /78   TJ Olympia Zlín - A 915,0   530,24
4 Krejča Zbyněk / 74   TJ Sokol Nymburk  917,5   528,93
5 VALACH Robert /92   TJ Olympia Zlín - A 910,0   523,17
6 DEMČÁK Pavol /77   Sokol Nymburk - A 905,0   520,74
7 Pinc Jan/ 73   SK Powerbulls Třeboň 882,5   508,19
8 Kanat Zoltan/62   TJ Olympia Zlín 850,0   496,58
9 Janák František/75   FC Bílina 825,0   475,45
10 BŘINČIL Tomáš /77   Sokol Nymburk - A 820,0   473,55
29. Primus Vaclav/48   TJ Spartak Pelhřimov 497,5   296,70
             
Muži nad 120 kg          
1. Lupač David/ 91   KST Jihlava 1090,0   605,82
2 Šoukal Jaroslav/ 72   TJ Sokol Vejprnice 977,5   535,51
3 Demčák Pavol/ 77   TJ Sokol Nymburk  910,0   522,24
4 Šumbera Martin/ 80   TJ Sokol Rosice  850,0   483,65
5 Fučík Pavel, 78   Sokol Pohořelice 842,5   479,64
6 KOZÁK Martin /90   Sokol Nymburk - A 835,0   476,63
7 Břinčil Tomáš/ 77   TJ Sokol Nymburk 810,0   464,37
8 Lahoda Petr, 70   TJ Sokol Rosice 800,0   458,88
9 Drahota Josef/ 76   TJ Sokol Nymburk 800,0   453,60
10 Vavrečka Karel/ 82   KST Kuřim 772,5   439,93
             
Absolutní pořadí muži        
p. jméno   oddíl trojboj   body
1. Lupač David/ 91   KST Jihlava 1090,0   605,82
2 Šoukal Jaroslav/ 72   TJ Sokol Vejprnice 977,5   535,51
3 ŠÁRIK Tomáš /75   KST Jihlava 920,0   530,76
4 Sobotka Filip/93   KST Jihlava 915,0   530,29
5 HEJDA Miroslav /78   TJ Olympia Zlín 915,0   530,24
6 Krejča Zbyněk / 74   TJ Sokol Nymburk  917,5   528,93
7 Žák Marek/ 81   TJ Olympia Zlín 770,0   524,44
8 VALACH Robert /92   TJ Olympia Zlín 910,0   523,17
9 Demčák Pavol/ 77   TJ Sokol Nymburk  910,0   522,24
10 Pavliš Tomáš/ 93   TJ Olympia Zlín  770,5   520,78
11 Pinc Jan/ 73   SK Powerbulls Třeboň 882,5   508,19
12 Srsen Jaromir/74   TJ Sokol Nymburk 822,5   506,66
13. Theuser Petr/ 61   TJ Svitavy 837,5   504,06
14. Kanat Zoltan/62   TJ Olympia Zlín 850,0   496,58
15. Juricek Tomas/ 92   TJ Loko Krnov 630,0   494,67
16. Šumbera Martin/ 80   TJ Sokol Rosice  850,0   483,65
17. VACHULKA Jan /78   TJ Dobřany 800,0   479,68
18. Fučík Pavel, 78   Sokol Pohořelice 842,5   479,64
19. POLES Tomáš /80   Colbert Club Vítkovice 745,0   476,64
20. KOZÁK Martin /90   Sokol Nymburk 835,0   476,63
148. Ptacek Josef/ 53   TJ Spartak Pelhřimov 545,0   343,60
177. Primus Vaclav/48   TJ Spartak Pelhřimov 497,5   296,70
201. Hromas Frantisek/47   TJ Spartak Pelhřimov 370,0   223,96
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář