Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen - Klatovy 15.3.2014

22. Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen
Klatovy, 15.3.2014
poř. jméno/ nar t.h. oddíl výkon W.body VT
*** Ženy ***
Kat. do 52 kg
1 Zodererová Václava/ 61 51,3 TJ Sokol Žižkov Praha 55,0 69,28 III
Kat. do 57kg
1 Štaiglová Nikola/ 91 56,8 TJ Lanškroun 90,0 104,72 MVT
2 Andersová Radka/ 67 56,1 SK Olymp Fit. Nový Bor 55,0 64,62 III
- Gregušová Marie/ 64 56,4 TJ Lokomotiva Krnov disq 0,00 bez
Kat. do 63kg
1 Drabálková Michaela/ 89 62,8 TJ Sokol Nymburk 82,5 88,81 I
Kat. do 72kg
1 Steinerová Petra/ 81 64,2 TJ Baník Meziboří 97,5 103,23 I
2 Běželová Barbora/ 87 71,9 TJ Autobrzdy Jablonec n/ N 87,5 85,47 I
3 Šoukalová Pavlína/ 74 67,1 TJ Sokol Vejprnice 70,0 71,75 III
4 Kurková Miroslava/ 82 67,3 SK Olymp Fit. Nový Bor 70,0 71,59 III
5 Švadlenková Petra/ 92 66,1 SK Zlobr Sedlčany 65,0 67,35 III
Kat. do 84kg
1 Reifová Gabriela/ 86 77,5 TJ Spartak Chodov 97,5 90,85 I
2 Szmigielová Jana/ 85 72,8 TJ Sokol Domažloice 95,0 92,04 II
3 Krčmářová Alena/ 75 75,2 TJ Sokol Nymburk 95,0 90,16 II
Kat. nad 84kg
1 Takačová Hana/ 54 84,9 TJ Sokol Nymburk 145,0 128,62 EVT
*** Muži ***
Kat. do 66kg
1 Mikš Jan/ 89 63,2 Colbert SSK Vítkovice 145,0 118,08 II
Kat. do 74kg
1 Šiška Dušan/ 83 73,8 TJ Sokol Nymburk 185,0 133,27 MVT
2 Čelůstka Vítězslav/ 84 68,6 TJ Olympia Zlín 172,5 131,30 I
3 Rösler Marcel/ 76 73 TJ Sokol Nymburk 162,5 118,04 II
4 Šalát Tibor/ 76 68,7 SKST Litvínov 160,0 121,64 II
Kat. do 83kg
1 Tkadlec Lukáš/ 89 82,5 KST Kuřim 217,5 145,70 MVT
2 Nebola Vladimír/ 70 83 TJ Spartak Letohrad 212,5 141,84 MVT
3 Biháry Martin/ 73 82,7 TJ Sokol Vejprnice 197,5 132,10 MVT
4 Hruška Zdeněk/ 86 79,9 TJ Powerlifting Klatovy 185,0 126,39 I
5 Gyömber Ondřej/ 90 77 SK Zlobr Sedlčany 170,0 118,98 II
- Paukert Roman/ 88 83 KST FC Příbram disq 0,00 bez
Kat. do 93kg
1 Kati Jiří/ 65 92,4 Colbert SSK Vítkovice 260,0 163,82 EVT
2 Paukert Miroslav/ 63 91,5 TJ Powerlifting Klatovy 222,5 140,86 MVT
3 Prášek Jiří/ 89 93 SK Zlobr Sedlčany 220,0 138,20 MVT
4 Tuháček Zdeněk/ 86 92,3 TJ Kralupy 217,5 137,13 MVT
5 Greguš Milan/ 68 92,6 TJ Lokomotiva Krnov 210,0 132,19 MVT
6 Fiala Roman/ 77 90,9 Kultur.a bodyfit. Lanškroun 200,0 127,04 I
7 Kopal Radim/ 74 91,8 SKST Litvínov 185,0 116,93 II
Kat. do 105kg
1 Havrlík Vladislav/ 80 103,2 KST FC Příbram 255,0 153,33 EVT
2 Selinger Milan/ 84 104,1 KKST Jihlava 247,5 148,35 MVT
3 Cejnek Rostislav/ 62 100,5 KKST Jihlava 217,5 132,10 I
4 Hrách Petr/ 82 102,3 TJ Sokol Klatovy 205,0 123,65 I
Kat. do 120kg
1 Krejča Zbyněk/ 74 117,6 TJ Sokol Nymburk 290,0 167,53 EVT
2 Demčák Pavol/ 77 119,9 TJ Sokol Nymburk 275,0 158,12 EVT
3 Krčmář Jiří/ 62 116 TJ Sokol Nymburk 232,5 134,78 MVT
4 Videman David/ 78 113,3 SKST Litvínov 230,0 134,18 MVT
5 Svoboda Roman/ 73 111,6 TJ Spartak Pelhřimov 210,0 123,06 I
- Macák Stanislav/ 77 110,5 SK Fitness Gym Olomouc disq 0,00 bez
Kat. nad 120kg
1 Šoukal Jaroslav/ 72 156,4 TJ Sokol Vejprnice 305,0 167,75 EVT
2 Limon Radek/ 74 139,9 TJ Sokol Vršovice 232,5 129,94 MVT
3 Lacika Josef/ 61 180,3 KST FC Příbram 190,0 102,22 II
- Toman Petr/ 90 127,6 SK Zlobr Sedlčany disq 0,00 bez
Soutěže se zúčastnilo celkem 32 mužů a 14 žen.
Pořadí oddílů - ženy
1 TJ Sokol Nymburk 32 12,12,8
2 SK Olymp Nový Bor 16 9,7
3 TJ Lanškroun 12 12
4 TJ Baník Meziboří 12 12
5 TJ Spartak Chodov 12 12
6 TJ Sokol Žižkov Praha 12 12
7 TJ Sokol Domažlice 9 9
8 TJ Autobrzdy Jablonec n/N 9 9
9 TJ Sokol Vejprnice 8 8
10 SK Zlobr Sedlčany 6 6
- TJ Lokomotiva Krnov 0 0
Pořadí oddílů - muži
1 TJ Sokol Nymburk 49 12,12,9,8,8
2 Colbert SSK Vítkovice 24 12,12
3 TJ Sokol Vejprnice 20 12,8
4 KST FC Příbram 20 12,8, 0
5 SKST Litvínov 18 7,7,4
6 KKST Jihlava 17 9,8
7 TJ Powerlifting Klatovy 16 9,7
8 SK Zlobr Sedlčany 14 8,6
9 KST Kuřim 12 12
10 TJ Spartak Letohrad 9 9
11 TJ Olympia Zlín 9 9
12 TJ Sokol Vršovice 9 9
13 TJ Kralupy 7 7
14 TJ Sokol Klatovy 7 7
15 TJ Lokomotiva Krnov 6 6
16 TJ Spartak Pelhřimov 6 6
17 Kultur.a bodyfit. Lanškroun 5 5
SK Fitness Gym Olomouc 0 0