Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR v silovém trojboji 2013 - Kuřim 6.4.2013

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
21. Mistrovství České republiky v silovém trojboji 2013
Kuřim 6.4.2013
p. jméno váha oddíl dřep tlak tah Trojboj Wilks
Ženy              
do 52 kg              
1. Bánovská Eva/71 51,7 TJ Olympia Zlín 112,5 60,0 122,5 295,0 369,40
do 57 kg              
1. Štěchová Hana/61 55,6 TJ Spartak Pelhřimov 80,0 57,5 117,5 255,0 301,72
do 63 kg              
1. Drabálková Michaela/89 62,4 Sokol Nymburk 135,0 62,5 122,5 320,0 346,18
2. Trexlerová Kristýna/91 59,3 TJ Viktoria Bohumín 105,0 55,0 110,0 270,0 303,78
do 72 kg              
1. Szmigielová Jana/85 71,6 Sokol Domažlice 160,0 95,0 155,0 410,0 401,68
do 84 kg              
1. Krčmářová Alena/75 76,8 TJ Autoškoda Ml. Bol. 147,5 87,5 142,5 377,5 353,68
2. Reifová Gabriela/86 75,1 TJ Spartak Chodov 135,0 80,0 147,5 362,5 344,30
                 
Muži              
do 66 kg              
1. Ruso Karel/65 65,9 Sokol Nymburk 255,0 102,5 222,5 580,0 456,00
2. Daňo Milan/83 64,5 Sokol Nymburk 200,0 145,0 215,0 560,0 448,22
do 74 kg              
1. Juříček Tomáš/92 67,0 TJ Lokomotiva Krnov 210,0 150,0 215,0 575,0 445,97
2. Kiesewetter David/84 73,0 Colbert SSK Vítkovice 197,5 115,0 225,0 537,5 390,44
do 83 kg              
1. Tkadlec Lukáš/89 80,9 KST Kuřim 250,0 217,5 265,0 732,5 496,56
2. Medek Vladimír/64 82,5 TJ Spartak Rokyt. n. Jiz. 250,0 172,5 260,0 682,5 457,21
3. Pláteník Pavel/74 82,8 Sokol Vranovice 270,0 157,5 245,0 672,5 449,57
4. Švarcbach Dušan/75 78,8 KST TOTZI Klášt. n. O. 255,0 135,0 265,0 655,0 451,49
5. Tuháček Zdeněk/86 81,8 TJ Kralupy 220,0 195,0 235,0 650,0 437,71
do 93 kg              
1. Poles Tomáš/80 91,6 Colbert SSK Vítkovice 287,5 190,0 295,0 772,5 488,84
2. Pavlovec Antonín/81 92,5 Colbert SSK Vítkovice 310,5 200,0 250,0 760,5 478,96
3. Prášek Jiří/89 91,9 SK Zlobr Sedlčany 272,5 217,5 242,5 732,5 462,79
4. Patočka Václav/77 89,8 TJ Sokol Rosice 270,0 180,0 250,0 700,0 447,37
5. Kopal Radim/74 92,4 SKST Litvínov 240,0 195,0 230,0 665,0 419,02
6. Janulík Hynek/79 89,3 TJ Sokol Lanžhot 240,0 150,0 230,0 620,0 397,42
- Vizent Libor/84 99,2 TJ Sokol Pohořelice 255,0 0,0 0,0 0,0 0,00
do 105 kg              
1. Sršeň Jaromír/74 98,0 Sokol Nymburk 307,5 230,0 297,5 835,0 512,36
2. Župka Pavel/84 100,6 KST Kuřim 302,5 220,0 302,5 825,0 500,86
3. Hejda Miroslav/78 104,0 TJ Olympia Zlín 290,0 210,0 310,0 810,0 485,68
4. Binko Jan/78 102,8 TJ Svitavy 295,0 225,0 270,0 790,0 475,66
5. Krček Michal/78 101,5 TJ Olympia Zlín 280,0 210,0 277,5 767,5 464,34
6. Blažek Bohumil/76 102,0 SK Power Fit. Ml. Bol. 302,5 195,0 250,0 747,5 451,42
7. Vlach Petr/81 98,8 TJ Lokomotiva Krnov 260,0 195,0 275,0 730,0 446,47
8. Hulák Pavel/74 102,5 Sokol Nymburk 245,0 222,5 250,0 717,5 432,51
9. Šubrt Petr/95 97,6 KST Kuřim 275,0 145,0 210,0 630,0 387,26
do 120 kg              
1. Šarik Tomáš/75 114,7 KST Jihlava 340,0 255,0 340,0 935,0 543,70
2. Krejča Zbyněk/74 118,7 Sokol Nymburk 330,0 285,0 295,0 910,0 524,52
3. Pop Vladimír/75 112,8 KST Kuřim 300,0 212,5 270,0 782,5 457,06
4. Stříska František/71 106,0 Sokol Nymburk 250,0 185,0 245,0 680,0 405,01
- Pilík Tomáš/90 118,9 SK Zlobr Sedlčany 0,0 0,0 0,0 0,0 0,00
nad 120 kg              
1. Demčák Pavol/77 120,3 Sokol Nymburk 340,0 267,5 270,0 877,5 504,21
2. Břinčil Tomáš/77 122,5 Sokol Nymburk 295,0 205,0 300,0 800,0 457,84
3. Kaňák Pavel/85 159,8 TJ Olympia Zlín 285,0 212,5 302,5 800,0 438,64
4. Jirout Jaroslav/80 124,4 Sokol Nymburk 300,0 200,0 275,0 775,0 442,06