Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství Moravy v trojboji RAW 2014

Mistrovství Moravy RAW - mužů a žen 2014
Vranovice 22.3.2014
Poř. Jméno a rok narození Váha Družstvo / oddíl Koef. Dřep Tlak Tah Trojboj Body
ženy do 52 kg
1.  BARKOCIOVÁ Nikol, 97  51,5 Sokol Lanžhot  1,2560  70,0  52,5  107,5  230,0  288,8800
do 57 kg
1.  ŠTAIGLOVÁ Nikola, 91  56,8 TJ Lanškroun   1,1636  112,5  60,0  120,0  292,5  340,3530
2.  ŠTĚCHOVÁ Hana, 61  55,4 Spartak Pelhřimov  1,1866  75,0  60,0  115,0  250,0  296,6500
do 63 kg
1.  OBRŠLÍKOVÁ Krystýna, 98  60,1 Sokol Rosice  1,1135  85,0  52,5  100,0  237,5  264,4563
do 72 kg
1.  MAŠKOVÁ Jitka, 68  66,4 Sokol Lanžhot  1,0328  70,0  47,5  107,5  225,0  232,3800
do 84 kg
1.  KOUTŇÁKOVÁ Martina, 90  77,3 Sokol Pohořelice  0,9333  145,0  92,5  170,0  407,5  380,3198
muži do 66 kg
1.  ŠTOPPL Martin, 91  65,0 Gym Olomouc   0,7952  130,0  85,0  185,0  400,0  318,0800
2.  SOUKUP Lukáš, 80  66,0 Sokol Vranovice  0,7852  122,5  90,0  150,0  362,5  284,6350
do 74 kg
1.  KRUŽÍK František, 92  72,7 KKST Jihlava   0,7285  157,5  130,0  195,0  482,5  351,5013
2.  KIESEWETTER David, 84  73,4 Colbert Vítkovice   0,7235  170,0  102,5  200,0  472,5  341,8538
3.  SURÝ Pavel, 93  74,0 Ústí nad Orlicí  0,7193  150,0  140,0  175,0  465,0  334,4745
4.  PROCHÁZKA Jiří, 95  72,1 LOKO Krnov   0,7330  115,0  90,0  160,0  365,0  267,5450
5.  PRŮDEK Věroslav, 98  67,1 Sokol Vranovice  0,7747  110,0  72,5  155,0  337,5  261,4613
6.  MRÁZ Jan, 95  68,4 Sokol Lanžhot  0,7630  120,0  70,0  145,0  335,0  255,6050
do 83 kg
1.  LACKO Tomáš, 82  80,3 TJ Svitavy   0,6811  220,0  150,0  248,0  618,0  420,9198
2.  HEJTMÁNEK Marek, 73  83,0 TJ Svitavy   0,6675  200,0  142,5  227,5  570,0  380,4750
3.  PŘIBILÍK Ladislav, 93  78,4 KST Kuřim   0,6916  185,0  142,5  240,0  567,5  392,4830
4.  HOZA René, 93  79,9 Sokol Těškovice  0,6832  210,0  122,5  235,0  567,5  387,7160
5.  OULEHLA Josef, 92  80,9 Gym Olomouc   0,6779  185,0  125,0  242,5  552,5  374,5398
6.  KOVAŘÍK Lukáš, 90  81,8 Olympia Zlín  0,6734  190,0  125,0  210,0  525,0  353,5350
7.  DŘEVOJÁNEK Pavel, 91  76,2 Sokol Těškovice  0,7048  170,0  130,0  215,0  515,0  362,9720
8.  NOVÁK Libor, 66  82,2 TJ Svitavy   0,6714  150,0  120,0  205,0  475,0  318,9150
9.  JÍLEK Ladislav, 90  80,9 TJ Svitavy   0,6779  160,0  102,5  205,0  467,5  316,9183
10.  WOLF Čestmír, 59  82,4 Colbert Vítkovice   0,6704  120,0  175,0  170,0  465,0  311,7360
11.  MURÍN Ladislav, 94  79,4 Gym Olomouc   0,6860  155,0  92,5  185,0  432,5  296,6950
12.  KURKA Filip, 98  83,0 Sokol Vranovice  0,6675  117,5  75,0  140,0  332,5  221,9438
13.  HAMZA Lukáš, 92  82,7 Colbert Vítkovice   0,6689  150,0  0,0  220,0  0,0  0,0000
do 93 kg
1.  PAVLOVEC Antonín, 81  92,5 Colbert Vítkovice   0,6298  235,0  175,0  260,0  670,0  421,9660
2.  JOB Ladislav, 87  93,0 Colbert Vítkovice   0,6282  220,0  175,0  250,0  645,0  405,1890
3.  VIZENT Libor, 84  92,4 Sokol Pohořelice  0,6301  217,5  135,0  250,0  602,5  379,6353
4.  LACKO David, 87  90,5 TJ Svitavy   0,6366  212,5  137,5  240,0  590,0  375,5940
5.  TOMČÁK Lukáš, 91  88,7 LOKO Krnov   0,6432  217,5  132,5  220,0  570,0  366,6240
6.  PATOČKA Václav, 77  92,5 Sokol Rosice  0,6298  215,0  130,0  225,0  570,0  358,9860
7.  ZVONIČ Zdeněk, 77  87,0 TJ Svitavy   0,6499  190,0  125,0  230,0  545,0  354,1955
8.  STROUHAL Jan, 89  91,2 Sokol Pohořelice  0,6342  200,0  110,0  235,0  545,0  345,6390
9.  LIPKA Josef, 76  89,5 Gym Olomouc   0,6402  170,0  127,5  220,0  517,5  331,3035
10.  KRUŠINA Patrik, 94  89,0 TJ Svitavy   0,6421  155,0  92,5  225,0  472,5  303,3923
11.  RUTAR Zdeněk, 95  90,0 Zbýšov   0,6384  155,0  90,0  217,5  462,5  295,2600
do 105 kg
1.  BINKO Jan, 78  104,9 TJ Svitavy   0,5978  215,0  200,0  230,0  645,0  385,5810
2.  PORTES Adam, 95  95,7 Olympia Zlín  0,6200  195,0  130,0  267,5  592,5  367,3500
3.  HÁJEK Tomáš, 89  102,9 Zbýšov   0,6019  200,0  120,0  255,0  575,0  346,0925
4.  BUCHTÍK Petr, 91  93,2 LOKO Krnov   0,6276  210,0  130,0  230,0  570,0  357,7320
5.  SCHOŘ Jiří, 86  94,4 Sokol Pohořelice  0,6238  175,0  135,0  225,0  535,0  333,7330
6.  BURDA Tomáš, 89  101,7 Colbert Vítkovice   0,6046  160,0  120,0  210,0  490,0  296,2540
7.  PRIMUS Václav , 48  102,9 Spartak Pelhřimov  0,6019  150,0  100,0  212,5  462,5  278,3788
8.  HAVRÁNEK Ondra, 89  104,2 Colbert Vítkovice   0,5992  0,0  0,0  0,0  0,0  0,0000
do 120 kg
1.  MACÁK Stanislav, 77  110,8 Gym Olomouc   0,5872  230,0  175,0  235,0  640,0  375,8080
2.  COUFAL David, 80  110,9 Zbýšov   0,5870  225,0  155,0  252,5  632,5  371,2775
3.  CHVÁLA Jiří, 79  115,8 TJ Svitavy   0,5800  225,0  157,5  250,0  632,5  366,8500
4.  ČECH Michael, 94  115,5 Sokol Vranovice  0,5804  200,0  147,5  220,0  567,5  329,3770
nad 120 kg
1.  LIŠKA Václav, 92  128,0 Fit. Velké Opatovice   0,5672  270,0  175,0  300,0  745,0  422,5640
2.  SADOVSKÝ Petr, 92  125,1 Sokol Lanžhot  0,5698  0,0  190,0  280,0  470,0  267,8060
soutěže se zúčastnilo 6 žen a 46 mužů
Nové rekordy oddílu
ŠTĚCHOVÁ Hana, 1961, Spartak Pelhřimov, masters 2 do 57 kg, tlak 60,0 kg
ŠTĚCHOVÁ Hana, 1961, Spartak Pelhřimov, masters 2 do 57 kg, pozved 105,0 kg
ŠTĚCHOVÁ Hana, 1961, Spartak Pelhřimov, masters 2 do 57 kg, pozved 112,5 kg
ŠTĚCHOVÁ Hana, 1961, Spartak Pelhřimov, masters 2 do 57 kg, pozved 115,0 kg
PRIMUS Václav , 1948, Spartak Pelhřimov, muži masters M3 do 105 kg, pozved 207,5 kg
PRIMUS Václav , 1948, Spartak Pelhřimov, muži masters M3 do 105 kg, pozved 212,5 kg