Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství východních Čech - Mělník

8. 2. 2009

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

17.Mistrovství východních Čech - Mělník 7.2.2009

um příjmení,jméno,nar. t.h. TJ,oddíl.klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body

***Ženy***

do 52,0 kg

1. Hyblerová Kateřina/91 50,1 TJ Sokol Nymburk 47,5 30,0 77,5 155,0 198,82

do 60,0 kg

1. Ličková Petra/80 59,3 SKP Sport Děčín 115,0 80,0 115,0 310,0 348,78

do 67,5 kg

1. Krčmářová Alena/75 66,8 TJ AŠ Mladá Boleslav 110,0 70,0 125,0 305,0 313,63

2. Šmejkalová Denisa/83 65,4 TJ AŠ Mladá Boleslav 110,0 50,0 130,0 290,0 302,88

3. Švecová Julie/84 64,3 TJ Sokol Vršovice 102,5 60,0 122,5 285,0 301,42

nad 90,0 kg

1. Faltová Markéta/81 100,5 Sporting APIS Praha 110,0 70,0 110,0 290,0 241,11

***Muži***

do 56,0 kg

1. Ruso Vojtěch/92 51,9 TJ Sokol Nymburk 90,0 65,0 117,5 272,5 267,95

do 67,5 kg

1. Oleniuk Jurij/88 66,0 TJ Slovan Frýdlant 150,0 122,5 177,5 450,0 353,34

do 75,0 kg

1. Zimmerman Wolfgang/41 75,0 TJ Autobrzdy Jablonec 150,0 100,0 210,0 460,0 327,80

2. Farný Lukáš/91 75,0 TJ Kaučuk Kralupy 120,0 80,0 140,0 340,0 227,77

do 82,5 kg

1. Jiroušek Karel/79 76,1 SK Union Praha 290,0 150,0 285,0 725,0 511,49

2. Tuháček Zdeněk/86 77,9 TJ Kaučuk Kralupy 200,0 170,0 232,5 602,5 418,44

3. Polák Ondřej/89 78,2 TJ Autobrzdy Jablonec 220,0 145,0 235,0 600,0 415,62

4. Jasovský Dušan/72 80,7 SKP Sport Děčín 190,0 155,0 235,0 580,0 393,82

5. Beran Andrej/88 81,9 TJ Sokol Vršovice 222,5 167,5 190,0 580,0 390,28

6. Marx Jakub/89 79,5 TJ Autobrzdy Jablonec 185,0 110,0 175,0 470,0 322,14

7. Kavánek Michal/91 80,8 AC Čáslav 170,0 110,0 185,0 465,0 315,50

do 90,0 kg

1. Šťastný Martin/73 89,5 Sporting APIS Praha 240,0 190,0 270,0 700,0 448,14

2. Válek Karel/80 88,4 SK MP Děčín 260,0 150,0 240,0 650,0 418,86

3. Tůma Roman/71 86,5 Sporting APIS Praha 230,0 135,0 255,0 620,0 395,81

4. Švagr Jan/84 87,8 TJ Sokol Vršovice 215,0 150,0 215,0 580,0 375,09

5. Janota Martin/74 86,4 Sporting APIS Praha 200,0 97,5 220,0 517,5 337,62

6. Richter Roman/76 87,3 TJ AŠ Mladá Boleslav 185,0 125,0 205,0 515,0 334,08

7. Podzimek Richard/80 90,0 TJ Autobrzdy Jablonec 170,0 120,0 200,0 490,0 312,82

do 100,0 kg

1. Stříska František/71 99,3 TJ Sokol Nymburk 252,5 162,5 240,0 655,0 399,75

2. Michálek Jiří/73 100,0 TJ Autobrzdy Jablonec 215,0 180,0 240,0 635,0 386,46

3. Hesoun Jakub/87 97,8 Sporting APIS Praha 245,0 155,0 232,5 632,5 388,42

4. Žďánský Petr/77 99,6 TJ Sokol na Mělníce 200,0 190,0 230,0 620,0 377,95

5. Brabec Martin/75 97,5 Sporting APIS Praha 220,0 150,0 240,0 610,0 375,15

6. Navara Patrik/91 92,8 TJ Sokol Bořislav 180,0 125,0 210,0 515,0 323,83

_. Konupčík Petr/77 97,8 TJ Sokol Vršovice 170,0 0,0 220,0 0,0 0,00

_. Šruc Jaromír/81 95,7 TJ Slovan Frýdlant 0,0 180,0 250,0 0,0 0,00

_. Beran Milan/83 96,0 TJ Autobrzdy Jablonec 0,0 0,0 0,0 0,0 0,00

do 110,0 kg

1. Šafář Martin/81 110,0 TJ Sokol Vršovice 280,0 207,5 275,0 762,5 448,73

2. Hulák Pavel/74 105,9 TJ Sokol Nymburk 245,0 215,0 250,0 710,0 423,02

3. Zvrtek Marian/76 102,5 TJ Sokol Vršovice 230,0 155,0 240,0 625,0 376,75

4. Cháma Pavel/82 108,6 AC Čáslav 220,0 160,0 240,0 620,0 364,87

5. Aulický Antonín/92 106,7 TJ Slovan Frýdlant 210,0 130,0 250,0 590,0 349,52

6. Kozel Patrik/91 100,7 TJ Sokol Kramolná 185,0 140,0 205,0 530,0 321,66

do 125,0 kg

1. Drahota Josef/76 117,3 TJ Sokol Nymburk 260,0 230,0 280,0 770,0 445,14

2. Jirout Jaroslav/80 117,8 TJ Slovan Frýdlant 280,0 210,0 280,0 770,0 444,68

3. Hamaj Josef/81 119,1 SK Olymp Nový Bor 250,0 230,0 270,0 750,0 431,93

4. Limon Radek/74 113,4 TJ Sokol Vršovice 200,0 170,0 230,0 600,0 349,98