Podřipský pohár - výsledky
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
9. ročník Pedřipský pohár Roudnice n.L. 18. 9. 2010
Poř. Jméno a rok narození T.h. TJ, oddíl, klub 1. 2. 3. Výkon Body
**Ženy***
do 56,0 kg
1. Poláková Daniela 54,1 SK Fitness Gym Olomouc 75,0 80,0 82,5 82,5 77,72
2. Štěchová Hana 54,7 TJ Spartak Pelhřimov 62,5 0,0 65,0 65,0 60,56
3. Hýblerová Kateřina 55,2 Sokol Nymburk 50,0 55,0 57,5 57,5 53,09
4. Suchá Klára 53,7 TJ Kaučuk Kralupy 0,0 0,0 0,0 0,0 0,00
do 60,0 kg
1. Steinerová Petra 58,9 TJ Baník Meziboří 80,0 82,5 85,0 85,0 73,74
2. Kůrková Mirka 59,8 SK Olymp Fitness Nový Bor 50,0 55,0 0,0 55,0 47,05
do 67,5 kg
1. Drobná Iva 67,4 SK Olymp Fitness Nový Bor 85,0 90,0 -100,0 90,0 69,47
2. Kovrzková Markéta 60,4 SK Power fit. Ml. Boleslav 70,0 75,0 -77,5 75,0 63,58
3. Reifová Gabriela 67,9 TJ Spartak Chodov 50,0 57,5 -65,0 57,5 44,13
do 75 kg
1. Hrabalová Jana 73,3 Fitklub Ludvík 100,0 -107,5 -112,5 100,0 72,42
2. Todorovová Tereza 72,4 KST FC Příbram 60,0 -62,5 -62,5 60,0 43,84
do 82,5 kg
1. Goliášová Lenka 75,1 SK Xxtreme Nutrition -75,0 75,0 -80,0 75,0 53,39
do 90 kg
1. Takáčová Hana 83,3 TJ Spartak Chodov 135,0 140,0 147,5 147,5 98,25
2. Bártková Klára 85,5 SK Olymp Fitness Nový Bor 70,0 75,0 -77,5 75,0 49,22
Nejlepší závodnice:
1. Takáčová Hana 83,3 TJ Spartak Chodov 135,0 140,0 147,5 147,5 98,25
2. Poláková Daniela 54,1 SK Fitness Gym Olomouc 75,0 80,0 82,5 82,5 77,72
3. Steinerová Petra 58,9 TJ Baník Meziboří 80,0 82,5 85,0 85,0 73,74
Hodnocení oddílů:
1. SK Olymp Fitness Nový Bor 30= 12,9,9
2. TJ Spartak Chodov 20= 12,8
3. SK Fitness Gym Olomouc 12= 12
4. TJ Baník Meziboří 12= 12
5. Fitklub Ludvík 12= 12
6. SK Xxtreme Nutrition 12= 12
7. SK Power fit. Ml. Boleslav 9= 9
8. TJ Spartak Pelhřimov 9= 9
9. KST FC Příbram 9= 9
10. Sokol Nymburk 8= 8
11. TJ Kaučuk Kralupy 0= 0
***Muži***
do 56,0 kg
1. Kovářík Petr 53,5 TJ Spartak Chodov 62,5 70,0 -77,5 70,0 66,70
do 67,5 kg
1. Šalát Tibor 65,9 SKST Litvínov 145,0 155,0 -157,5 155,0 121,86
2. Škrobáček Libor 63,6 TJ Sokol Lanžhot 80,0 90,0 -100,0 90,0 72,90
3. Březina Marek 67,5 SK Olymp Fitness Nový Bor 80,0 85,0 -90,0 85,0 65,54
do 75 kg
1. Jelínek Marek 68,5 TJ Autoškoda Ml. Boleslav 150,0 157,5 165,0 165,0 125,75
2. Dolejš Martin 72,2 TJ Sokol Vejprnice 130,0 140,0 -147,5 140,0 102,51
3. Kohout Lukáš 70,9 TJ Sokol Vejprnice 120,0 122,5 -125,0 122,5 90,92
do 82,5 kg
1. Ježek Tomáš 82,3 KST FC Příbram -200,0 -200,0 200,0 200,0 134,18
2. Medek Vladimír 82,1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 160,0 167,5 175,0 175,0 117,58
3. Hassman Jan 82,4 KST FC Příbram -105,0 110,0 120,0 120,0 80,45
4. Janulík Hynek 82,5 TJ Sokol Lanžhot 130,0 140,0 -150,0 140,0 93,79
do 90 kg
1. Košťál Aleš 83,6 TJ Lovochemie Lovosice 215,0 220,0 -225,0 220,0 146,23
2. Paukert Miroslav 90,0 KST FC Příbram 210,0 -220,0 -222,5 210,0 134,06
3. Paukert Roman 83,1 KST FC Příbram 170,0 180,0 -190,0 180,0 120,06
4. Hodík Jaroslav 82,7 TJ Spartak Chodov -120,0 125,0 -130,0 125,0 83,61
5. Poutník Jiří 82,8 SKST Litvínov -140,0 -145,0 0,0 0,0 0,00
do 100,0 kg
1. Havrlík Vladislav 99,2 KST FC Příbram 220,0 232,5 -242,5 232,5 141,96
2. Selinger Milan 99,0 KST Jihlava 220,0 227,5 -235,0 227,5 139,03
3. Marcin Michal 98,9 A-Fitness Roudnice n.L -220,0 220,0 225,0 225,0 137,54
4. Ciprijan Zdeněk 94,6 FC Bílina -205,0 -210,0 212,5 212,5 132,43
5. Blažek Bohumil 95,2 SK Power Fit. Ml. Boleslav -195,0 195,0 200,0 200,0 124,28
6. Tuček Martin 94,4 SK Olymp Fitness Nový Bor -160,0 160,0 170,0 170,0 106,05
7. Stříska František 100,0 Sokol Nymburk 155,0 165,0 170,0 170,0 103,46
8. Kozák Martin 100,0 Sokol Nymburk 150,0 162,5 167,5 167,5 101,94
9. Puzrla Michal 95,7 TJ Sokol Lanžhot 145,0 -155,0 160,0 160,0 99,20
10. Esser František 95,0 TJ Sokol Praha - Vršovice 150,0 -160,0 160,0 160,0 99,52
11. Hejduk Tomáš 98,8 KST FC Příbram -230,0 -230,0 0,0 0,0 0,00
do 110,0 kg
1. Kaliba Miloslav 105,2 Sokol Nymburk 217,5 225,0 235,0 235,0 140,34
2. Brtek Jiří 102,5 SKST Litvínov 205,0 212,5 -222,5 212,5 128,10
3. Bachan Daniel 103,4 TJ Sokol Praha - Vršovice 170,0 182,5 -187,5 182,5 109,66
4. Duna Josef 107,0 TJ Sokol Vejprnice 167,5 172,5 177,5 177,5 105,38
5. Hosinger Jakub 101,2 SKST Litvínov 160,0 167,5 172,5 172,5 104,48
do 125,0 kg
1. Hlavsa Rudolf 122,6 TJ Spartak Rokytnice n.J. 240,0 247,5 252,5 252,5 144,48
2. Demčák Pavol 118,9 Sokol Nymburk 250,0 -257,5 -257,5 250,0 144,05
3. Malinovský Jan 119,6 TJ Lokomotiva Krnov 235,0 240,0 -247,5 240,0 138,10
4. Steiner Filip 122,1 Praha 210,0 -222,5 230,0 230,0 131,72
5. Šafář Martin 118,6 TJ Sokol Praha - Vršovice 215,0 222,5 227,5 227,5 131,15
6. Limon Radek 123,4 TJ Sokol Praha - Vršovice 180,0 190,0 -205,0 190,0 108,57
7. Veselý Ivan 121,6 TJ Kralupy -165,0 165,0 -170,0 165,0 94,58
8. Verbič Jan 112,1 TJ Baník Dobřany -140,0 140,0 145,0 145,0 84,85
nad 125,0 kg
1. Šoukal Jaroslav 137,9 TJ Sokol Vejprnice 255,0 265,0 272,5 272,5 152,63
2. Doubek Lukáš 131,3 Sokol Nymburk 215,0 227,5 -242,5 227,5 128,45
3. Coufal Antonín 129,6 TJ Baník Dobřany -225,0 -230,0 0,0 0,0 0,00
soutěže se zúčastnilo 43 mužů a 14 žen
Nejlepší závodníci:
1. Šoukal Jaroslav 137,9 TJ Sokol Vejprnice 255,0 265,0 272,5 272,5 152,63
2. Košťál Aleš 83,6 TJ Lovochemie Lovosice 215,0 220,0 -225,0 220,0 146,23
3. Hlavsa Rudolf 122,6 Spartak Rokytnice n.J. 240,0 247,5 252,5 252,5 144,48
Hodnocení oddílů:
1. KST FC Příbram 49= 12,12,9,8,8,0
2. Sokol Nymburk 37= 12,9,9,4,3
3. TJ Sokol Vejprnice 36= 12,9,8,7
4. SKST Litvínov 27= 12,9,6,0
5. TJ Spartak Rokytnice n.J. 21= 12,9
6. TJ Sokol Praha - Vršovice 20= 8,6,5,1
7. TJ Spartak Chodov 19= 12,7
8. TJ Sokol Lanžhot 18= 9,7,2
9. SK Olymp Fitness Nový Bor 13= 8,5
10. TJ Lovochemie Lovosice 12= 12
11. TJ Autoškoda Ml. Boleslav 12= 12
12. KST Jihlava 9= 9
13. TJ Lokomotiva Krnov 8= 8
14. A-Fitness Roudnice n.L 8= 8
15. FC Bílina 7= 7
16. Praha 7= 7
17. SK Power Fit. Ml. Boleslav 6= 6
18. TJ Kralupy 4= 4
19. TJ Baník Dobřany 3= 3,0