Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky MČR masters v silovém trojboji

21. 4. 2010

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

18. Mistrovství České republiky v silovém trojboji - masters Podivín 17. 4. 2010

Poř. Jméno a rok narození T.h. TJ, oddíl, klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body

Masters 1.

***Ženy***

do 67,5 kg

1. Mašková Jitka, 68 67,1 TJ Sokol Lanžhot 75,0 57,5 95,0 227,5 233,19

***Muži***

do 67,5 kg

1. Ruso Karel, 65 67,3 TJ Sokol Nymburk 240,0 105,0 240,0 585,0 452,15

do 75 kg

1. Zámečník Petr, 66 74,8 TJ Olympia Zlín 195,0 137,5 225,0 557,5 398,00

2. Dolejš Martin, 70 71,7 TJ Sokol Vejprnice 140,0 115,0 180,0 435,0 320,16

do 82,5 kg

1. Burýšek Libor, 68 81,8 TJ Urtica Kopřivnice 250,0 170,0 250,0 670,0 451,18

2. Novák Libor, 66 82,0 TJ Svitavy 215,0 160,0 240,0 615,0 413,53

do 90 kg

1. Sekot Michal, 61 89,4 LKM Plzeň 230,0 180,0 230,0 640,0 409,98

2. Spiewok Aleš, 67 87,6 TJ Viktoria Bohumín 185,0 150,0 170,0 505,0 326,99

do 100 kg

1. Greguš Milan, 68 95,9 TJ Lokomotiva Krnov 280,0 207,5 255,0 742,5 459,90

2. Jaremczuk Václav, 63 97,0 TJ Sokol Těškovice 265,0 190,0 270,0 725,0 446,82

3. Sedláček Tomáš, 65 96,1 TJ Spartak Rokytnice n/J 235,0 190,0 240,0 665,0 411,50

4. Hofbauer Milan, 66 98,2 TJ Sokol Pohořelice 245,0 160,0 255,0 660,0 404,65

5. Šudoma Zdeněk, 61 95,9 TJ AŠ M. Boleslav 250,0 155,0 250,0 655,0 405,71

do 110 kg

1. Gryga Jiří, 68 107,8 TJ Olympia Zlín 310,0 180,0 320,0 810,0 479,76

2. Wächter Josef, 68 102,2 Sokol Vranovice 200,0 155,0 235,0 590,0 356,07

do 125 kg

1. Kanát Zoltán, 62 112,8 TJ Spartak Chodov 315,0 227,5 250,0 792,5 462,90

nad 125 kg

1. Lacina Jiří, 69 125,2 LKM Plzeň 225,0 207,5 267,5 700,0 398,79

2. Pavlíček Miroslav, 63 137,7 TJ Sokol na Mělníce 232,5 165,0 222,5 620,0 347,32

3. Trnka Zdeněk, 63 130,7 TJ Sokol Bořislav 0,0 0,0 260,0 0,0 Diskv.

v kategorii M1 startovalo 17 mužů a 1 žena

Masters M2

do 60 kg

1. Malina Pavel, 60 59,8 TJ Viktoria Bohumín *142,5 *92,5 *137,5 *372,5 318,67

do 75 kg

1. Pavelka Antonín, 56 72,9 TJ Sokol Pohořelice 150,0 82,5 160,0 392,5 285,39

2. Michalczyk František, 54 73,7 Colbert club SSK Vítkovice 170,0 82,5 0,0 0,0 Diskv.

do 82,5 kg

1. Krayzel Rémy, 55 82,2 TJ Lokomotiva Krnov 250,0 170,0 200,0 620,0 416,27

2. Hodík Jaroslav, 58 82,2 TJ Spartak Chodov 160,0 127,5 210,0 497,5 334,02

3. Schauer Pavel, 51 79,3 TJ Spartak Chodov 170,0 115,0 175,0 460,0 315,79

4. Schoř Karel, 55 81,1 TJ Sokol Pohořelice 210,0 0,0 250,0 0,0 Diskv.

do 90 kg

1. Ptáček Josef, 53 89,8 TJ Spartak Pelhřimov 190,0 170,0 200,0 560,0 357,90

do 100 kg

1. Svoboda Vladimír, 52 92,8 Gita Podivín 180,0 150,0 190,0 520,0 326,98

2. Martynink Miroslav, 60 95,2 SK Kuřim 190,0 120,0 180,0 490,0 304,49

do 110 kg

1. Zvada Štefan, 53 100,6 TJ Sokol na Mělníce 225,0 165,0 250,0 640,0 388,54

2. Anděl Marcel Ing., 58 100,3 TJ Sokol Jemnice 210,0 170,0 250,0 630,0 382,98

3. Urbánek Roman, 56 108,3 TJ Olympia Zlín 235,0 167,5 210,0 612,5 362,23

nad 125 kg

1. Mrázek Milan, 58 134,6 TJ Sokol Lanžhot 252,2 190,0 250,0 692,2 389,15

v kategorii M2 startovalo 14 mužů

Masters 3

do 56 kg

1. Kenis Janys, 47 53,6 TJ Lokomotiva Krnov 90,0 70,0 110,0 270,0 256,77

do 90 kg

1. Stuchlík Václav, 50 88,3 TJ Lokomotiva Krnov 195,0 105,0 200,0 500,0 322,40

2. Voráč Milan, 47 85,6 TJ Sokol Modřice 140,0 80,0 170,0 390,0 355,72

do 100 kg

1. Primus Václav, 48 99,7 TJ Spartak Pelhřimov 192,5 *146,0 235,0 573,5 349,43

2. Esser František, 46 94,0 TJ Sokol Praha-Vršovice 110,0 *147,5 190,0 447,5 279,69

do 110 kg

1. Grobař Květoslav, 49 110,0 SK Fit.klub Ludvik Praha *225,0 *170,0 *255,0 *650,0 382,53

do 125 kg

1. Krček Stanislav, 49 116,8 TJ Olympia Zlín 180,0 145,0 *237,5 562,5 325,52

v kategorii M3 startovalo 7 mužů

* rekord ČR