Výsledky Mistrovství ČR - Nymburk
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
18. Mistrovství České republiky v silovém trojboji mužů a žen
Nymburk 3. 4. 2010
Poř. Jméno a rok narození T.h. TJ, oddíl, klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body
***Ženy***
do 60 kg
1. Ličková Petra/80 59,9 SKP Sport Děčín 135,0 80,0 145,0 360,0 401,87
2. Kovrzková Markéta/93 58,9 SK Power Fit. M.Boleslav 117,5 65,0 120,0 302,5 342,13
do 67,5 kg
1. Koppová Michaela/83 66,0 TJ Sokol Nymburk 115,0 60,0 125,0 300,0 311,22
do 75 kg
1. Hrabalová Jana/84 68,9 SK Fit.klub Ludvik Praha 165,0 100,0 162,5 427,5 430,02
2. Szmigielová Jana/85 70,8 TJ Sokol Domažlice 140,0 90,0 150,0 380,0 375,10
3. Türbová Kateřina/72 70,2 TJ Sokol Bořislav 102,0 60,0 155,0 317,5 315,25
***Muži***
do 60 kg
1. Pianka Daniel/77 59,7 OST Varnsdorf 165,0 110,0 205,0 480,0 411,26
2. Tvrdoň Bronislav, 71 59,5 TJ Sokol Pohořelice 175,0 122,5 180,0 477,5 410,36
3. Pianka Jan/77 58,9 OST Varnsdorf 150,0 110,0 205,0 465,0 403,39
do 67,5 kg
1. Ruso Karel/65 67,5 TJ Sokol Nymburk 255,0 105,0 230,0 590,0 454,89
do 75 kg
1. Lacko Tomáš, 82 74,5 TJ Svitavy 257,5 170,0 245,0 672,5 481,44
2. Rössler Marcel/76 75,0 Vitalmax Dětřichov 225,0 170,0 235,0 630,0 448,94
do 82,5 kg
1. Sedláček Jakub/88 81,7 TJ Spartak Rokytnice 295,0 *205,0 255,0 755,0 508,79
2. Krošlák Petr/67 82,2 SKP Union PSJ Praha 260,0 165,0 275,0 700,0 469,98
3. Pláteník Pavel, 74 82,0 Sokol Vranovice 275,0 160,0 250,0 685,0 460,59
4. Čuban Zdeněk/84 82,4 TJ AŠ. M.Boleslav 242,5 150,0 260,0 652,5 437,44
5. Švarcbach Dušan/75 82,0 KST TOTZI Klášterec n.O 262,5 107,5 257,5 627,5 421,93
6. Novák Libor, 66 82,5 TJ Svitavy 215,0 165,0 240,0 620,0 415,34
7. Kopal Radim/74 82,5 SKST Litvínov 220,0 160,0 220,0 600,0 401,94
do 90 kg
1. Hornik Jiri/78 89,3 PWL Horník Vejprnice 302,5 220,0 300,0 822,5 527,22
2. Žák Marek/81 86,7 TJ Olympia Zlín 307,5 202,5 270,0 780,0 508,87
3. Válek Karel/80 88,9 SK MP Sport Děčín 270,0 195,0 265,0 730,0 468,95
4. Hažva Martin/77 89,9 KST Holohlavy 270,0 160,0 275,0 705,0 450,35
5. Tůma Roman/71 88,0 Sporting Apis Praha 247,5 135,0 265,0 647,5 418,22
6. Krákora Petr/73 90,0 TJ Baník Dobřany 230,0 135,0 250,0 615,0 392,62
_. Blažek Bohumil/76 89,2 SK Power Fit. M.Boleslav 280,0 185,0 0,0 0,0 disq.
do 100 kg
1. Mikulanda Jaroslav/84 94,4 TJ Sokol Praha-Vršovice 300,0 210,0 287,5 797,5 497,48
2. Theuser Lukáš/81 92,9 TJ Sokol Ústí nad L. 310,0 195,0 282,5 787,5 494,94
3. Sršeň Jaromír/74 97,4 TJ Sokol Nymburk 302,5 212,5 272,5 787,5 484,47
4. Brabec Martin/75 99,2 Sporting Apis Praha 300,0 185,0 280,0 765,0 467,11
5. Zimula Jiří, 83 98,5 SK Kuřím 285,0 187,5 285,0 757,5 463,82
6. Pavlovec Antonín, 81 98,6 Colbert Club SSK Vítkovice 292,5 185,0 240,0 717,5 439,18
7. Vlach Petr, 81 96,0 TJ Lokomotiva Krnov 257,5 145,0 260,0 662,5 410,15
8. Videman David/78 99,5 SKST Litvínov 230,0 160,0 235,0 625,0 381,13
_. Jaremczuk Václav/63 97,6 TJ Sokol Těškovice 0,0 0,0 0,0 0,0 disq.
do 110 kg
1. Krejča Zbyněk/74 109,9 TJ Sokol Nymburk 305,0 262,5 302,5 870,0 512,17
2. Lupač David/91 108,0 Sokol Jemnice 325,0 230,0 300,0 855,0 506,07
3. Pinc Jan/73 109,0 TJ Sokol Nymburk 290,0 240,0 280,0 810,0 478,06
4. Sluštík David/78 105,6 KST Holohlavy 270,0 230,0 255,0 755,0 450,28
5. Svoboda Roman, 73 107,2 TJ Spartak Pelhřimov 257,5 197,5 272,5 727,5 431,63
6. Schmidt Petr/84 101,5 TJ Sokol Praha-Vršovice 265,0 197,5 250,0 712,5 431,06
7. Schmidt Jan, 76 106,6 TJ Olympia Zlín 240,0 162,5 305,0 707,5 420,61
8. Stříska František/71 101,9 TJ Sokol Nymburk 255,0 155,0 245,0 655,0 395,69
do 125 kg
1. Šárik Tomáš/75 116,5 KST Jihlava *380,0 262,5 322,5 *965,0 558,83
2. Demčák Pavel/77 115,3 TJ Sokol Nymburk 310,0 260,0 285,0 855,0 496,41
3. Hejda Miroslav/78 115,8 TJ Olympia Zlín 315,0 215,0 315,0 845,0 487,20
4. Hlavsa Ruda/74 122,8 TJ Spartak Rokytnice 312,5 237,5 290,0 840,0 480,48
5. Šumbera Martin, 80 116,8 Sokol Rosice 280,0 230,0 270,0 780,0 451,39
6. Jirout Jaroslav/80 118,1 Vitalmax Dětřichov 290,0 190,0 270,0 750,0 432,83
nad 125 kg
1. Špingl Milan/80 146,0 TJ Sokol Nymburk *430,0 *300,5 325,0 *1055,5 586,22
2. Čurda Pavel/76 131,0 TJ Sokol Bořislav 340,0 195,0 325,0 860,0 485,73
3. Kaňák Pavel, 85 135,8 TJ Olympia Zlín 260,0 190,0 280,0 730,0 409,82
4. Mrázek Milan, 58 134,4 TJ Sokol Lanžhot 260,0 190,0 235,0 685,0 385,24