Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky mistrovství ČR masters v trojboji

30. 3. 2009

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 17.mistrovství ČR v silovém trojboji masters - Kuřim 28.3.2009

um příjmení,jméno,nar. t.h. TJ,oddíl.klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body

Masters - M1

do 67,5 kg

1. Ruso Karel/65 67,5 Sokol Nymburk 250,0 112,5 225,0 587,5 452,97

do 75,0 kg

1. Zámečník Petr/62 74,5 TJ Olympia Zlín 212,5 140,0 247,5 600,0 429,54

2. Maixner Pavel/66 74,9 TJ Kulturistika Ústi/Orlicí 200,0 135,0 220,0 555,0 395,84

do 82,5 kg

1. Burýšek Libor/68 81,7 TJ Urtica Kopřivnice 245,0 172,5 257,5 675,0 454,86

2. Novák Libor/66 81,7 TJ Svitavy 205,0 162,5 225,0 592,5 399,26

do 90,0 kg

1. Greguš Milan/68 89,5 TJ Lokomotiva Krnov 275,0 195,0 245,0 715,0 457,75

2. Černý Jiří/61 88,5 TJ Sokol Rosice 270,0 140,0 247,5 657,5 423,41

3. Sekot Michal/68 90,0 LKM Plzeň 230,0 197,5 210,0 637,5 406,98

do 100,0 kg

1. Jaremczuk Václav/66 96,8 TJ Sokol Těškovice 285,0 170,0 295,0 750,0 462,66

2. Sedláček Karel/68 94,5 Sokol Plzeň 220,0 160,0 255,0 635,0 395,94

3. Hofbauer Milan/66 98,1 TJ Sokol Pohořelice 205,0 150,0 245,0 600,0 368,03

4. Brabec Jiří/63 90,7 TJ Urtica Kopřivnice 200,0 140,0 255,0 595,0 378,36

do 110,0 kg

1. Gryga Jiří/63 106,5 TJ Olympia Zlín 305,0 190,0 320,0 815,0 484,64

2. Šudoma Zdeněk/68 100,6 TJ. AŠ Mladá Boleslav 250,0 160,0 255,0 665,0 403,75

3. Wächter Josef/68 102,7 Sokol Vranovice 180,0 130,0 230,0 540,0 325,27

do 125,0 kg

1. Kanát Zoltán/68 116,7 TJ Spartak Chodov *325,0 220,0 275,0 *820,0 474,64

2. Urban Martin/62 118,1 Sokol Nymburk 305,0 185,0 310,0 800,0 461,69

3. Isaev Todor/68 120,3 ODD ST Zbýšov 245,0 190,0 265,0 700,0 402,21

nad 125,0 kg

1. Lacina Jiří/69 125,1 LKM Plzeň 240,0 210,0 265,0 715,0 407,37

2. Pavlíček Miroslav/63 129,0 TJ Sokol na Mělníce 240,0 160,0 220,0 620,0 351,16

Masters - M2

do 67,5 kg

1. Valenta Pavel/53 67,0 TJ Svitavy *200,0 *135,0 190,0 *525,0 407,21

do 75,0 kg

1. Hrubý Petr/55 74,6 TJ Baník Sokolov 210,0 150,0 205,0 565,0 404,1

2. Michalczyk František/55 74,7 Colbert klub Vítkovice 160,0 117,5 175,0 452,5 323,34

do 82,5 kg

1. Schoř Karel/58 81,8 TJ Sokol Pohořelice 200,0 145,0 *242,5 587,5 395,6

2. Schauer Pavel/51 82,2 TJ Spartak Chodov 190,0 125,0 190,0 505,0 339,04

3. Hodík Jaroslav/51 79,5 TJ Spartak Chodov 150,0 110,0 190,0 450,0 308,44

do 90,0 kg

1. Krayzel Rémy/54 83,0 TJ Sokol Těškovice 240,0 140,0 230,0 610,0 407,17

2. Ptáček Josef/53 88,6 TJ Spartak Pelhřimov 212,5 175,0 180,0 567,5 365,24

3. Urbánek Luboš/55 83,,3 Sokol Jemnice 175,0 120,0 190,0 485,0 323,05

do 100,0 kg

1. Anděl Marcel/52 97,2 Sokol Jemnice 210,0 165,0 245,0 620,0 381,79

2. Svoboda Vladimír/58 98,2 Gita Podivín 165,0 152,5 185,0 502,5 308,1

do 110,0 kg

1. Beneš Jan/59 108,0 TJ Sokol Těškovice 260,0 170,0 *315,0 *745,0 440,97

_. Zvada Štefan/53 103,0 TJ Sokol na Mělníce 0,0 0,0 0,0 0,0 Disq

do 125,0 kg 1. Klepáč Pavel/55 119,9 SK Kuřim *255,0 145,0 235,0 635,0 365,15

nad 125,0 kg

1. Mrázek Milan/58 135,5 TJ Sokol Lanžhot 245,0 200,0 *261,0 706,0 396,52

Masters - M3

do 56,0 kg

1. Kenis Janis/47 53,9 TJ Lokomotiva Krnov 100,0 62,5 110,0 272,5 257,69

do 67,5 kg

1. Rolný Ladislav/48 64,3 TJ Lokomotiva Krnov 140,0 105,0 160,0 405,0 325

do 75,0 kg

1. Zimmermann Wolf./41 74,7 TJ Autobrzdy Jablonec 140,0 95,0 200,0 435,0 310,83

do 90,0 kg

1. Voráč Milan/47 85,0 Sokol Modřice 135,0 75,0 170,0 380,0 250,17

do 110,0 kg

1. Grobař Květoslav/49 104,2 Fit klub Ludvík Praha *215,0 140,0 *240,0 *595,0 356,51

2. Primus Václav/48 100,1 TJ Spartak Pelhřimov 187,5 142,5 235,0 565,0 343,72

do 125,0 kg

1. Skopal Jiří/46 124,1 SK Kuřim *212,5 *170,0 *217,5 *600,0 342,41