Výsledky Národní ligy
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1. ročník Moravské Národní ligy v silovém trojboji Krnov 25. 9. 2010
Poř. Jméno a rok narození T.h. TJ, oddíl, klub Koef. Dřep Benč Tah Trojboj W.body
1 Greguš Milan/68 96,4 TJ Lokomotiva Krnov 0,6180 285,0 197,5 242,5 725,0 448,05
1 Vlach Petr/81 95,9 TJ Lokomotiva Krnov 0,6194 240,0 162,5 262,5 665,0 411,90
1 Krayzel Rémy/55 80,9 TJ Lokomotiva Krnov 0,6779 230,0 170,0 200,0 600,0 406,74
1 Fiala Jan/87 100,4 TJ Lokomotiva Krnov 0,6076 265,0 160,0 215,0 640,0 388,86
C e l k e m 2630,0 1655,56
2 Župka Pavel/84 97,5 SK Kuřim 0,6150 270,0 185,0 285,0 740,0 455,10
2 Děmčichin Sergev/88 67,4 SK Kuřim 0,7719 190,0 160,0 210,0 560,0 432,26
2 Pop Vladimír/75 107,9 SK Kuřim 0,5921 245,0 170,0 270,0 685,0 405,59
2 Opluštil Jiří/80 95,8 SK Kuřim 0,6197 185,0 135,0 220,0 540,0 334,64
C e l k e m 2525,0 1627,59
3 Jaremczuk Václav/63 97,9 TJ Sokol Těškovice 0,6139 260,0 175,0 270,0 705,0 432,80
3 Hoza Štěpán/74 72,1 TJ Sokol Těškovice 0,7330 217,5 135,0 220,0 572,5 419,64
3 Hořínek Radim/75 105,0 TJ Sokol Těškovice 0,5976 220,0 145,0 245,0 610,0 364,54
3 Hoza René/93 73,1 TJ Sokol Těškovice 0,7256 205,0 115,0 180,0 500,0 362,80
C e l k e m 2387,5 1579,78
4 Turek Martin/72 88,8 TJ Viktorie Bohumín 0,6428 225,0 192,5 225,0 642,5 413,00
4 Malina Pavel/60 59,5 TJ Viktorie Bohumín 0,8594 157,5 100,0 157,5 415,0 356,65
4 Spiewok Aleš/67 89,5 TJ Viktorie Bohumín 0,6402 190,0 162,5 180,0 532,5 340,91
4 Turek Tomáš/94 88,0 TJ Viktorie Bohumín 0,6459 202,5 112,5 190,0 505,0 326,18
C e l k e m 2095,0 1436,74
5 Zahraj Jiří/68 102,0 SSK Colbert clubVítkovice 0,6039 190,0 230,0 200,0 620,0 374,42
5 Žák Pavel/85 110,5 SSK Colbert clubVítkovice 0,5877 227,5 192,5 210,0 630,0 370,25
5 Kiessewetter David/84 74,0 SSK Colbert clubVítkovice 0,7193 157,5 105,0 195,0 457,5 329,08
5 Pavlovec Antonín/81 89,8 SSK Colbert clubVítkovice 0,6391 0,0 165,0 210,0 375,0 239,66
C e l k e m 2082,5 1313,41
6 Tvrdoň Bronislav/71 59,5 TJ Sokol Pohořelice 0,8594 165,0 128,0 160,0 453,0 389,31
6 Fučík Pavel/78 114,4 TJ Sokol Pohořelice 0,5819 200,0 140,0 220,0 560,0 325,86
6 Važan Pavel/91 65,9 TJ Sokol Pohořelice 0,7862 140,0 105,0 150,0 395,0 310,55
6 Ryšavý Milan/78 89,3 TJ Sokol Pohořelice 0,6410 210,0 0,0 215,0 425,0 272,43
C e l k e m 1833,0 1298,15
Nejlepší závodníci:
1. Župka Pavel/84 97,5 SK Kuřim 740,0 455,10
2. Greguš Milan/68 96,4 TJ Lokomotiva Krnov 725,0 448,05
3. Jaremczuk Václav/63 97,9 TJ Sokol Těškovice 705,0 432,80
Hodnocení oddílů:
1. TJ Lokomotiva Krnov 12 2630,0 1655,56
2. SK Kuřim 9 2525,0 1627,59
3. TJ Sokol Těškovice 8 2387,5 1579,78
4. TJ Viktorie Bohumín 7 2095,0 1436,74
5. SSK Colbert clubVítkovice 6 2082,5 1313,41
6. TJ Sokol Pohořelice 5 1833,0 1298,15