Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky oblasti jižní Morava 2013

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Mistrovství oblasti jižní Morava 2013
Zbýšov 26.1.2013
Poř. Jméno a rok nar. T.h. Družstvo / oddíl Dřep Tlak Tah Trojboj Body
ženy
do 57 kg
1.  Štěchová Hana, 61  55,6 Spartak Pelhřimov  80,0  60,0  110,0  250,0 295,80
do 72 kg
1.  Mašková Jitka, 68  68,7 Sokol Lanžhot  80,0  50,0  110,0  240,0 241,90
muži
do 66 kg
1.  Tvrdoň Bronislav, 71  58,9 Sokol Pohořelice  170,0  122,5  155,0  447,5 388,21
2.  Soukup Lukáš, 80  66,0 Sokol Vranovice  117,5  85,0  150,0  352,5 276,78
do 74 kg
1.  Bohunický Jan, 88  73,8 Sokol Vranovice  145,0  110,0  160,0  415,0 298,97
2.  Dubský David, 97  71,1 Sokol Vranovice  105,0  65,0  145,0  315,0 233,29
do 83 kg
1.  Brázda Ivo, 71  79,7 Sokol Rosice  230,0  115,0  235,0  580,0 396,89
2.  Furch Jiří, 75  80,8 Sokol Vranovice  180,0  140,0  195,0  515,0 349,43
3.  Vážan Petr, 93  78,6 Sokol Pohořelice  175,0  95,0  190,0  460,0 317,63
4.  Kurka Dominik, 94  81,8 Sokol Vranovice  142,5  117,5  190,0  450,0 303,03
do 93 kg
1.  Patočka Václav, 77  90,2 Sokol Rosice  260,0  180,0  250,0  690,0 440,01
2.  Šmíd Tomáš, 84  92,4 KST Kuřim  255,0  170,0  252,5  677,5 426,89
3.  Vizent Libor, 84  90,9 Sokol Pohořelice  210,0  165,0  240,0  615,0 390,65
4.  Janulík Hynek, 79  86,8 Sokol Lanžhot  225,0  130,0  230,0  585,0 380,66
5.  Brym Petr, 79  89,9 Sokol Rosice  210,0  135,0  225,0  570,0 364,12
do 105 kg
1.  Foral Petr, 82  102,7 Sokol Rosice  245,0  160,0  225,0  630,0 379,51
2.  Vašíček Zdeněk, 76  103,2 Fitness Velké Opatovice  237,5  170,0  205,0  612,5 368,30
3.  Šubrt Petr, 95  96,7 KST Kuřim  225,0  147,5  210,0  582,5 359,52
4.  Hájek Tomáš, 89  96,4 Zbýšov  200,0  125,0  250,0  575,0 355,35
5.  Halfar Oldřich, 73  102,0 Sokol Vranovice  190,0  150,0  215,0  555,0 335,16
6.  Čech Michal, 94  105,0 Sokol Vranovice  180,0  125,0  225,0  530,0 316,73
7.  Novák Lubomír, 92  95,3 Sokol Vranovice  140,0  105,0  205,0  450,0 279,50
8.  Jurman Ivo, 69  102,9 Sokol Rosice  0,0  155,0  225,0  380,0 228,72
do 120 kg
1.  Lahoda Petr, 70  114,7 Sokol Rosice  270,0  250,0  230,0  750,0 436,13
2.  Kukula Marek, 74  113,8 Sokol Pohořelice  210,0  130,0  230,0  570,0 332,14
nad 120 kg
1.  Fučík Pavel, 78  120,9 Sokol Pohořelice  300,0  220,0  265,0  785,0 450,51
2.  Vavrečka Karel, 82  125,5 KST Kuřim  250,0  180,0  225,0  655,0 372,96
3.  Mrázek Milan, 58  135,0 Sokol Lanžhot  220,0  150,0  230,0  600,0 337,20
soutěže se zúčastnily 26 mužů a 2 ženy 
Nejlepší ženy.
1.  Štěchová Hana, 61  55,6 Spartak Pelhřimov  250,0 295,80
2.  Mašková Jitka, 68  68,7 Sokol Lanžhot  240,0 241,90
Nejlepší muži:
1.  Fučík Pavel, 78  120,9 Sokol Pohořelice  785,0 450,51
2.  Patočka Václav, 77  90,2 Sokol Rosice  690,0 440,01
3.  Lahoda Petr, 70  114,7 Sokol Rosice  750,0 436,13
Hodnocení oddílů
1. Sokol Rosice 54 12,12,12,12,6, 0
2. Sokol Pohořelice 49 12,12,9,8,8
3. Sokol Vranovice 46 12,9,9,9,7, 6,5,4
4. Sokol Lanžhot 27 12,8,7
5. KST Kuřim 26 9,9,8
6. Spartak Pelhřimov 12 12
7. Fitness Velké Opatovice 9 9
8. Zbýšov 7 7