Výsledky z mistrovství ČR v silovém trojboji
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 17. mistrovství ČR v silovém trojboji - Nymburk 11.4.2009
um příjmení,jméno,nar. t.h. TJ,oddíl.klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body
***Ženy***
- 52 kg
1. Hyblerová Kateřina/91 51,0 Sokol Nymburk 60,0 40,0 87,5 187,5 237,26
- 60 kg
1. Hrabalová Jana/84 60,0 SK Fitklub Ludvik Praha 155,0 90,0 162,5 407,5 454,32
2. Ličková Petra/80 59,0 SKP Sport Děčín 130,0 80,0 140,0 350,0 395,32
- 67,5 kg
1. Szmigielová Jana/85 67,3 Sokol Domažlice 125,0 85,0 145,0 355,0 363,09
- 75 kg
1. Krčmářová Alena/75 68,4 TJ AŠ Mladá Boleslav 120,0 65,0 125,0 310,0 313,41
90+ kg
1. Faltová Markéta/81 102,5 Sporting APIS Praha 125,0 75,0 125,0 325,0 268,71
***Muži***
- 60 kg
1. Tvrdoň Bronislav/71 59,0 TJ Sokol Pohořelice 170,0 110,0 165,0 445,0 385,45
- 67,5 kg
1. Ruso Karel/65 67,2 Sokol Nymburk 255,0 112,5 225,0 592,5 458,47
- 75 kg
1. Jiroušek Karel/79 74,5 SKP Union PSJ Praha 285,0 147,5 280,0 712,5 510,07
2. Sedláček Jakub/88 74,3 TJ Spartak Rokytnice 272,5 195,0 240,0 707,5 507,48
3. Lacko Tomáš/82 73,8 TJ Svitavy 235,0 162,5 235,0 632,5 455,84
4. Rösler Marcel/76 74,7 TJ Slovan Frýdlant v Č. 210,0 170,0 230,0 610,0 435,90
5. Hoza Štěpán/74 73,5 TJ Sokol Těškovice 225,0 152,5 230,0 607,5 439,10
6. Brázda Ivo/71 74,8 Sokol Rosice 215,0 115,0 230,0 560,0 399,78
— Tuháček Zdeněk/86 73,5 TJ Kaučuk Kralupy 200,0 0,0 0,0 0,0 Disq.
- 82,5 kg
1. Krošlák Petr/67 80,5 SKP Union PSJ Praha 270,0 157,5 275,0 702,5 477,70
2. Švarcbach Dušan/75 81,3 KST TOTZI Klášterec n.O. 257,5 157,5 275,0 690,0 466,37
3. Pláteník Pavel/74 81,0 Sokol Vranovice 262,5 147,5 245,0 655,0 443,69
4. Jasovský Dušan/72 80,8 SKP Sport Děčín 220,0 150,0 240,0 610,0 413,88
5. Otava Tomáš/76 81,5 TJ Svitavy 230,0 127,5 250,0 607,5 410,00
6. Kopal Radim/74 82,4 SKST Litvínov 212,5 165,0 210,0 587,5 393,86
- 90 kg
1. Hornik Jiri/78 89,7 PWL Horník Vejprnice 280,0 225,0 300,0 805,0 514,79
2. Žák Marek/81 88,7 TJ Olympia Zlín 290,0 190,0 255,0 735,0 472,75
3. Greguš Milan/68 89,7 TJ Lokomotiva Krnov 280,0 192,5 245,0 717,5 458,84
4. Válek Karel/80 88,9 SK MP Děčín 275,0 190,0 250,0 715,0 459,31
5. Kučera Zdeněk/73 88,8 TJ Sokol Pohořelice 270,0 185,0 240,0 695,0 446,74
6. Hažva Martin/77 88,7 KST Holohlavy 262,5 152,5 250,0 665,0 427,72
7. Krákora Petr/73 89,2 TJ Banik Dobřany 230,0 140,0 250,0 620,0 397,60
8. Tůma Roman/71 85,8 Sporting APIS Praha 235,0 132,5 245,0 612,5 401,12
9. Schoř Jiří/86 89,6 TJ Sokol Pohořelice 215,0 165,0 230,0 610,0 390,27
— Patočka Václav/77 88,2 Sokol Rosice 0,0 160,0 240,0 0,0 Disq.
— Šťastný Martin/73 89,5 Sporting APIS Praha 0,0 190,0 0,0 0,0 Disq.
- 100 kg
1. Theuser Petr/61 99,8 TJ Sokol Ústi n.L. 370,5 240,0 310,0 920,5 560,67
2. Sršeň Jaromír/74 95,6 TJ Sokol Nymburk 285,0 205,0 280,0 770,0 477,63
3. Jaremczuk Václav/63 95,8 TJ Sokol Teškovice 290,0 180,0 290,0 760,0 470,97
4. Brabec Martin/75 98,4 Sporting APIS Praha 265,0 170,0 277,5 712,5 436,47
5. Eischmann Jiří/84 96,4 TJ Olympia Zlín 280,0 140,0 290,0 710,0 438,78
6. Stříska František/71 98,0 TJ Sokol Nymburk 265,0 155,0 245,0 665,0 408,04
7. Blažek Bohumil/76 95,9 SK Power. Fit M. Boleslav 285,0 197,5 117,5 600,0 371,64
— Mikulanda Jaroslav/84 94,1 Sokol Vršovice 260,0 0,0 0,0 0,0 Disq.
- 110 kg
1. Krejča Zbyněk/74 109,6 TJ Sokol Nymburk 300,0 260,0 292,5 852,5 502,29
2. Balvín Stanislav/86 105,0 TJ Slovan Frýdlant v Č. 310,0 210,0 310,0 830,0 496,00
3. Gryga Jiří/68 108,1 TJ Olympia Zlín 310,0 190,0 300,0 800,0 473,36
4. Břinčil Tomáš/77 109,2 TJ Sokol Nymburk 275,0 200,0 275,0 750,0 442,35
5. Svoboda Roman/73 104,5 TJ Spartak Pelhřimov 250,0 197,5 272,5 720,0 430,99
6. Zvrtek Marian/76 101,6 TJ Sokol Vršovice 240,0 175,0 230,0 645,0 390,09
7. Smolka Jan/74 107,8 TJ Olympia Zlín 230,0 160,0 250,0 640,0 379,07
8. Aulický Antonín/92 110,0 TJ Slovan Frýdlant v Č. 220,0 150,0 255,0 625,0 367,81
— Pinc Jan/74 109,8 Sokol Nymburk 0,0 220,0 270,0 0,0 Disq.
— Janák František/75 109,9 FC Bílina 285,0 0,0 0,0 0,0 Disq.
- 125 kg
1. Šárik Tomáš/75 113,2 KST Jihlava 350,0 245,0 330,0 925,0 539,83
2. Drahota Josef/76 115,1 TJ Sokol Nymburk 310,0 245,0 295,0 850,0 493,76
3. Urban Martin/68 117,2 TJ Sokol Nymburk 307,5 187,5 320,0 815,0 471,23
4. Hejda Miroslav/78 111,1 TJ Olympia Zlín 310,0 200,0 302,5 812,5 476,69
5. Jirout Jaroslav/80 116,8 TJ Slovan Frýdlant v Č. 310,0 212,5 277,5 800,0 462,96
6. Šumbera Martin/80 117,7 Sokol Rosice 290,0 230,0 260,0 780,0 450,52
7. Hamaj Josef/81 121,3 SK Olymp Nový Bor 270,0 230,0 280,0 780,0 447,33
8. Kvarda Rostislav/86 114,2 Sokol Domažlice 300,0 210,0 250,0 760,0 442,39
9. Barak Rudolf/78 117,2 SK Power Fit.M.Boleslav 280,0 185,0 280,0 745,0 430,75
125+ kg
1. Špingl Milan/80 143,0 Sokol Nymburk A 405,0 270,0 325,0 1000,0 557,10
2. Mrázek Milan/58 135,0 TJ Sokol Lanžhot 255,0 202,5 247,5 705,0 396,21