Výsledky z mistrovství Moravy v benčpresu
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
17. mistrovství Moravy v benčpresu mužů a žen Ostrava - Vítkovice 21.3.2009
um příjmení,jméno,nar. t.h. TJ,oddíl.klub 1. 2. 3. Výkon W.body
***Ženy***
do 67,5 kg
1. Vaclová Veronika 65,4 SK Kuřim 72,5 77,5 80,0 77,5 80,94
***Muži***
do 67,5 kg
1. Kapounek Lukáš 64,6 SK Kuřim -115,0 -115,0 115,0 115,0 91,92
do 75 kg
1. Lacko Tomáš/82 74,4 TJ Svitavy 142,5 155,0 160,0 160,0 114,66
2. Giebel Radek/75 73,7 Colbert SSK Vítkovice 135,0 -140,0 140,0 140,0 101,00
do 82,5 kg
1. Wolf Čestmír/59 82,5 Colbert SSK Vítkovice 170,0 177,5 185,0 185,0 123,93
2. Trnka Tomáš 79,4 KST Jihlava -165,0 165,0 -170,0 165,0 113,19
3. Sicha Michal/80 79,5 SKST Lednice 142,5 152,5 155,0 155,0 106,24
4. Horina David/78 78,0 Colbert SSK Vítkovice 140,0 -147,5 -147,5 140,0 97,15
do 90 kg
1. Kati Jiří/65 89,8 Slezan AK Sprint Opava 210,0 215,0 220,0 220,0 140,60
2. Hýbl Miloš/86 89,4 SK Kuřim 200,0 210,0 -215,0 210,0 134,53
3. Turek Martin 88,2 TJ Viktoria Bohumín -180,0 190,0 -200,0 190,0 122,57
4. Kučera Miroslav/81 85,6 SK Kuřim -175,0 -175,0 175,0 175,0 114,75
5. Tříska Pavel/79 89,2 KST Jihlava 160,0 170,0 175,0 175,0 112,23
6. Žák Marek 88,9 TJ Olympia Zlín 170,0 -190,0 -190,0 170,0 109,21
7. Tvarůžka Tomáš 88,5 Colbert SSK Vítkovice -165,0 -165,0 165,0 165,0 106,26
8. Spiewok Aleš/67 87,7 TJ Viktoria Bohumín 152,5 -160,0 -160,0 152,5 98,68
do 100 kg
1. Zahrej Jiří/68 97,5 Colbert SSK Vítkovice 207,5 -215,0 215,0 215,0 132,23
2. Selinger Milan 95,6 KST Jihlava 200,0 205,0 210,0 210,0 130,26
3. Greguš Milan/68 91,7 TJ Lokomotiva Krnov 195,0 207,5 -210,0 207,5 131,24
4. Maceášek Petr 96,4 SK Gym Olomouc 200,0 -220,0 -220,0 200,0 123,60
5. Cejnek Rostislav/62 94,5 KST Jihlava 190,0 -195,0 195,0 195,0 121,58
6. Župka Pavel 96,3 SK Kuřim -190,0 190,0 -200,0 190,0 117,48
7. Pavlovec Antonín 96,1 Colbert SSK Vítkovice 175,0 185,0 0,0 185,0 114,48
8. Krejčí Radek/75 98,1 TJ Sokol Jemnice 165,0 175,0 180,0 180,0 110,41
9. Holuša Petr 95,9 Colbert SSK Vítkovice 165,0 -167,5 167,5 167,5 103,75
do110,0 kg
1. Hejda Miroslav 108,9 TJ Olympia Zlín 185,0 195,0 200,0 200,0 118,06
2. Hubáček Jan 103,9 SKST Lednice 180,0 190,0 195,0 195,0 116,96
3. Žák Pavel/85 109,5 Colbert SSK Vítkovice 182,5 -190,0 192,5 192,5 113,44
4. Juřička Jan 109,4 SKST Lednice 170,0 -190,0 -190,0 170,0 100,22
5. Chvála Jiří 108,8 TJ Svitavy 155,0 165,0 -172,5 165,0 97,43
6. Pavlán Martin 105,5 Colbert SSK Vítkovice -155,0 -155,0 -155,0 0,0 0,00
7. Kantořík Pavel 108,4 SK Kuřim -190,0 -195,0 -200,0 0,0 0,00
do 125,0 kg
1. Mihály Michal/66 122,4 SK Kuřim 230,0 237,5 -245,0 237,5 135,95
2. Šeděnka Tomáš 115,9 Urtica Kopřivnice 212,5 220,0 222,5 222,5 129,03
3. Havlásek Duška 117,8 Colbert SSK Vítkovice 207,5 215,0 217,5 217,5 125,61
4. Smolka Jan 110,6 TJ Olympia Zlín 155,0 162,5 167,5 167,5 98,41
nad 125,0 kg
1. Valenta Jiří 125,6 TJ Sokol Jemnice 240,0 -250,0 -250,0 240,0 136,63
2. Ambroz František 130,3 Colbert SSK Vítkovice 220,0 230,0 -242,5 230,0 130,04
3. Mrázek Milan/58 135,6 TJ Sokol Lanžhot 192,5 202,5 207,5 207,5 116,53
4. Kliment Vladimír 132,3 SK Gym Olomouc 190,0 -200,0 0,0 190,0 107,14
5. Mojžíšek Emil 137,0 Colbert SSK Vítkovice -165,0 170,0 175,0 175,0 98,12